W dniach 20-21 listopada Uniwersal zaprasza do Centrum Kongresowego EXPO Kraków na V edycję Targów Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO. Uniwersal podczas targów pokaże swoje produkty, do wykonania których wykorzystano kompozyty winyloestrowo-szklane i poliestrowo-szklane. Pracownicy firmy udzielą wszelkich informacji na temat zastosowania i przeznaczenia produkowanych przez nas wentylatorów, wywietrzników na obiektach mieszkalnych czy przemysłowych.

Jako współorganizator i współsponsor, Uniwersal zaprasza także wszystkie kluby żeglarskie prowadzące działalność w rywalizacji sportowej w klasie OPTYMIST do udziału w konkursie „WIATR W ŻAGLACH OPTYMISTÓW”. Nagroda dla zwycięzcy to łódź regatowa klasy OPTYMIST IODA’95 z międzynarodowym certyfikatem klasowym ISAF o wartości 8 500 zł netto. >>szczegóły konkursu

Załoga katowickiej Spółki weźmie też udział w Regatach Branży HVACR 2014 na początku września br., które odbędą się w Giżycku na jeziorze Niegocin w klasie Omega.