Venture Industries Sp. z o.o. została laureatem konkursu Acanthus Aureus Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2012 (pawilon 3A, stoisko 22). Projektantem stoiska jest Jacek Bartoszewicz z agencji ALL IN EVENT.

Stoisko Venture Industries podczas POLEKO 2012 (fot. Redakcja):

Venture Industries na Poleko 2012

Venture Industries na Poleko 2012

Venture Industries na Poleko 2012

W imieniu Venture Industries statuetkę Złotego Akanta odebrał Pan Mariusz Białobrzewski

W imieniu Venture Industries statuetkę Złotego Akanta odebrał Pan Mariusz Białobrzewski


W tegorocznej edycji POLEKO udział wzięło 550 wystawców i firm z 21 krajów, wystawę odwiedziło odwiedziło 21 630 osób oraz 170 akredytowanych dziennikarzy z mediów branżowych i ogólnopolskich. Na ekspozycji zaprezentowano prawie 80 tegorocznych eko-nowości, w tym nową przestrzeń specjalną - Ekologiczne Miasteczko. W ramach targów odbyło się 45 specjalistycznych debat oraz konferencji. Podsumowanie POLEKO 2012

Kolejna, 25. jubileuszowa edycja targów Poleko - już za rok: w dniach 7-10 października 2013 roku w Poznaniu.

Statuetka Złotego Akanta - Acanthus AureusKonkurs „Acanthus Aureus" jest organizowany pzez Międzynarodowe Targi Poznańskie od 2003 roku. W konkursie tym statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

 

Foto: Redakcja HVACR.pl