- Jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc powszechny entuzjazm wokół tego wydarzenia, ponieważ liczba wystawców stale rośnie - powiedział Pilar Aleu, Business Development Manager w Shecco - organiztora wydarzenia. - W ciągu ostatnich kilku tygodni przeżywamy prawdziwy szturm zainteresowanych. Gorąco zachęcam tych, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, aby to zrobili - jeśli nie chcą przegapić tego wydarzenia.

Wirtualne targi Virtual Trade Show ATMOmarket będą odbywać się przez 24 godziny w dniach 1-2 września 2020 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale osoby zainteresowane muszą zarejestrować się tutaj.

Ogólnoświatowy pokaz rozpocznie się o godz. 10:00 czasu środkowoeuropejskiego i będzie trwał przez cały dzień (24 godziny), dając uczestnikom z całego świata swobodę uczestnictwa w dogodnym dla nich czasie. Wystawa obejmie prezentacje, możliwość odwiedzenia stoisk wystawców, wirtualny salon sieciowy oraz punkt informacyjny obsługiwany przez pracowników shecco.

Więcej informacji na temat programu webinarów zostanie opublikowanych w najbliższych tygodniach. Pełną listę wystawców można znaleźć tutaj.

Organizatorem wirtualnych targów jest firma shecco, a targi odbywać się będą w ramach konferencji ATMOsphere.