Konferencja ATMOsphere Europe jest europejską edycją cyklu konferencji o światowym zasięgu ATMOsphere, poświęconego technologiom opartym na naturalnych czynnikach chłodniczych.

Globalne działania przeciwko zmianom klimatu przyspieszają, dlatego ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązania, mają ogromne znaczenie dla branży HVACR.

Tym, co wyróżnia ATMOsphere Europe, jest unikalna platforma dla wszystkich kluczowych interesariuszy branży HVACR, oferująca bogaty program. Konferencja ma na celu pomoc firmom w znalezieniu najbardziej energooszczędnych i zrównoważonych systemów dzięki najnowszym prezentacjom technologii i trendów rynkowych oraz możliwościom współpracy z kluczowymi interesariuszami branży. Konferencja łączy ekspertów branżowych z nowymi możliwościami biznesowymi.

Spośród polskich firm swoją obecność potwierdziła ENRECO (Złoty Sponsor), a patronat medialny nad konferencją objął miesięcznik Chłodnictwo&Klimatyzacja.

Tematyka konferencji jest bardzo szeroka od trendów rynkowych przez panele liderów i ustawodawców po chłodnictwo transportowe, pompy ciepła, klimatyzację i wiele innych.
Program ATMOsphere Europe 2019: http://www.atmo.org/events.programme.php?eventid=81 

Konferencja odbędzie się w języku angielskim. Przewidziano symultaniczne tłumaczenie wszystkich wykładów i paneli dyskusyjnych.

W przypadku pytań dotyczących konferencji prosimy o kontakt z Lydią Matthäus: lydia.matthaeus@shecco.com 

ATMOsphere Europe 2019
16–17 października 2019 r.
Airport Hotel Okęcie
Warszawa, ul. 17 Stycznia 24

Sponsorzy:

 

 

Cykl konferencji ATMOsphere jest organizowany od 2009 roku przez belgijską firmę Shecco – światowego lidera nowoczesnych technologii chłodniczych opartych na naturalnych czynnikach chłodniczych, takich jak CO2, NH3 i węglowodorach. Konferencje cyklu ATMOsphere skupiają klientów, ustawodawców i technologów.