Wirtualne targi ATMO dotyczące technologii naturalnych czynników chłodniczych odbędą się w Internecie na całym świecie w dniach 30-31 marca. Wydarzenie będzie trwać nieprzerwanie przez 24 godziny i obejmie 35 wystawców, w tym co najmniej ośmiu z prezentacjami w salach konferencyjnych oraz 25 webinariów (21 na żywo i cztery na żądanie).

ATMO  potrwa od godziny 10:00 czasu środkowoeuropejskiego 30 marca do godziny 10:00 czasu środkowoeuropejskiego 31 marca. Organizatorem wydarzenia jest firma shecco, wydawca serwisu, który spodziewa się ponad 5000 rejestracji.

Podczas 24-godzinnego wydarzenia na żywo wystawcy będą mogli wchodzić w interakcje z uczestnikami za pośrednictwem czatu w czasie rzeczywistym, funkcji audio i wideo 1 na 1. Przedstawiciele firmy będą reprezentowani przez spersonalizowane awatary ich rzeczywistych obrazów, dzięki czemu będą łatwo rozpoznawalni przez współpracowników. Każde stoisko będzie miało zintegrowaną salę konferencyjną, dzięki czemu wystawcy będą mogli zaplanować własny program spotkań, prezentacji lub premier produktów.