Iglotech w Rzeszowie

18 stycznia br. odbędzie się uroczyste otwarcie nowego podkarpackiego oddziału Iglotech. Oddział będzie funkcjonował w godzinach od 8.00 do 16.00 pod adresem:

Iglotech Rzeszów
ul. Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

tel.: +48 17 710 00 03
fax: +48 66 151 30 61
e-mail: rzeszow@iglotech.com.pl
 

Oddział rzeszowski będzie jednocześnie pełnił funkcje biura handlowego, dobrze zaopatrzonego magazynu urządzeń, komponentów, części zamiennych, narzędzi serwisowych i akcesoriów do chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji oraz elementów automatyki i czynników chłodniczych.

Łącznie z centralą w Kwidzynie, Iglotech posiada aktualnie jedenaście punktów w całej Polsce: w Bydgoszczy, Grudziądzu, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Warszawie-Jankach, Warszawie-Ząbkach, Toruniu i Wrocławiu. Ponadto, na podstawie współpracy franczyzowej, f kraju funkcjonuje trzech Iglotech Partnerów: IGLO-WENT s.c. w Przemyślu, INTECH S.C. w Radomiu i REFRIGO w Koszalinie.

Jak zostać Partnerem Iglotech?

Program Iglotech Partner ma na celu poszerzenie sieci punktów handlowych. Jest to oferta współpracy franczyzowej dla niezależnych podmiotów gospodarczych, posiadających doświadczenie handlowe w branży HVACR lub elektrotechnicznej.  >>czytaj więcej programu Iglotech Partner

 

O IGLOTECH
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe IGLOTECH Sp.j. L. Bystrzycki, R. Ostrowski jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw działających w branży HVACR i elektrotechniki. Centralny magazyn zlokalizowany jest w Kwidzynie skąd odbywa się bezpośrednia dystrybucja do 10 oddziałów i 3 punktów handlowych Iglotech Partner zlokalizowanych na terenie całego kraju. IGLOTECH proponuje kompleksowe rozwiązania od doradztwa, przez kompletacje dostaw po profesjonalny montaż i serwis. www.iglotech.com.pl