Mark Airstream to nowe urządzenie typu plug and play, przeznaczone do ogrzewania i wentylacji budynków kubaturowych, zapewniając wydatek powietrza od 600 do 16800 m3/h . Certyfikowany (certyfikat Energieeffizienzklasse A+), wysoce sprawny przeciwprądowy wymiennik ciepła zapewnia ponad 90% wydajności odzysku ciepła. Warto podkreślić, że urządzenie dobrze sprawdza się także w miejscach, w których nie ma możliwości  zastosowania recyrkulacji.

Airstream jest dostępny zarówno w wykonaniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Obudowa zewnętrzna została wykonana ze stali galwanizowanej, malowanej na kolor RAL 9002, a płyta warstwowa - z pianki o grubości 45 mm, zaś panele wewnętrzne pokrywa alucynk.

Urządzenie może być opcjonalnie wyposażone w zintegrowane przepustnice powietrza świeżego i recyrkulacyjnego  oraz nagrzewnicę elektryczną, gazową lub wodną. Istnieje również możliwość zastosowanie chłodnicy wodnej lub na czynnik chłodniczy. Mark Airstrem może być sterowany za pomocą pilota, laptopa, komputera stacjonarnego lub Systemu Zarządzania Budynkami BMS, a także za pośrednictwem oprogramowania na stronie WWW. Regulacja jest możliwa także w oparciu o parametry takie jak: CO2, ciśnienie, wilgotność, spadek ciśnienia i obecność w pomieszczeniu.

– Na bazie pomysłowego projektu stworzyliśmy najwyższej jakości produkt, którego dodatkowym atutem jest konkurencyjna cena – mówi Paweł Otrębski, dyrektor zarządzający spółki Mark Polska, krajowego dystrybutora produktów Mark BV.