Automatyka systemów pożarowych. Dobre praktyki projektowe to webinarium skierowane do osób zajmujących się automatyką  "spinającą" rozwiązania wentylacji pożarowej - projektantów zarówno instalacji wentylacyjnej, jak i samego systemu automatyki. Wybraliśmy taki temat, bo budzi on właśnie wśród tych specjalistów wiele wątpliwości.

Dlatego spotkanie firmy Fläkt Bovent i portalu HVACR.pl poprowadzi specjalista w zakresie automatyki - ekspert, który podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie dobrych praktyk projektowych. Wyjaśni, jak przygotować projekt automatyki, by spełnił wszystkie wymogi prawne i przeszedł odbiory Straży Pożarnej. Nie zabraknie przykładów praktycznych - przede wszystkim odwołań do bogatego doświadczenia Fläkt Bovent w zakresie wentylacji strumieniowej garaży.

Webinarium odbędzie tradycyjnie już w środę - tym razem 18 maja o godz. 12.00. Potrwa ok. 60 min.

Zapraszamy do udziału! Przypomnijmy - webinarium (seminarium online) to krótkie szkolenie internetowe, dostępne przez komputer lub urządzenie przenośne z dostępem do internetu. Udział jest bezpłatny, ale wymaga  wcześniejszej rejestracji. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają e-mailem informacje potrzebne do udziału w webinarium.

Regulamin rejestracji dostępny jest tutaj.

 

Informacje praktyczne o webinarium

Data: 18 maja 2016 r.

Start: godz. 12.00.

Czas trwania: ok. 60 minut.

Udział: nieodpłatny, po wcześniejszej rejestracji.