Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją seminariów online, czyli godzinnych szkoleń na żywo, prowadzonych przez Internet. Zarówno badania, jak i – co ważniejsze – nasze doświadczenia z minionego roku pokazują, jak bardzo projektanci z całego kraju doceniają tę formę edukacji i twórczego spotkania z rozwiązaniami firmy.

 

Gdzie organizować seminarium? Najlepiej w całej Polsce!

Firmy, które stawiają na szkolenia, dobrze wiedzą, że za każdym spotkaniem kryje się duży nakład kosztów i pracy organizacyjnej – szczególnie, jeśli mają one trafić do projektantów w całym kraju, nie tylko w stolicy. Webinaria są odpowiedzią na ten problem. Jak pokazują nasze doświadczenia, uczestniczą w nich fachowcy z województw nie tylko mazowieckiego, ale też m.in. dolnośląskiego, śląskiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego czy pomorskiego.

 + skutecznie i efektywnie kosztowo dotrzesz do projektantów w całym kraju

 

Profesjonaliści cenią wygodę

Choć wszyscy stawiamy na rozwój, jednocześnie mamy dużo codziennej pracy. Webinaria są dobrą odpowiedzią na pytanie, jak pogodzić te dwa bieguny. Osoby zainteresowane webinariami po wcześniejszej rejestracji mogą w nich uczestniczyć, nie wychodząc z domu czy biura. Potrzebują jedynie komputera z dostępem do Internetu (lub urządzenia mobilnego z zainstalowaną bezpłatną aplikacją) i ewentualnie (dla wygody) słuchawek.

Czy webinaria mogą zastąpić kontakt „na żywo”? Oczywiście nie w 100%, ale uczestnicy webinarium nie są tylko biernymi słuchaczami (np. mogą zadawać pytania przez czat).

+ ankiety wśród uczestników pokazują, że 75% ocenia webinaria jako dobrą formę kontaktu z ekspertem.

 

Webinaria żyją dłużej

Wszyscy wiemy, że seminaria na żywo powinny mieć ciąg dalszy – najlepiej byłoby podtrzymać kontakt z uczestniczącymi projektantami. Bywa to trudne pod względem organizacyjnym i czasowym. Webinaria pozwalają szybko i łatwo dotrzeć do uczestników także i po ich zakończeniu – np. z dodatkowymi materiałami czy informacjami o nowych produktach lub… kolejnych webinariach.

+ zarejestrowane webinarium (jako plik wideo) można także wykorzystywać ponownie na własne potrzeby szkoleniowe.

 

Dlaczego z HVACR.pl?

Przygotujemy webinarium od początku do końca, od wsparcia w wyborze tematów i przygotowania prezentacji, przez atrakcyjną promocję (w tym dedykowana strona webinarium, np. taka) i zapewnienie odpowiedniej liczby uczestników po przygotowanie i poprowadzenie technicznej strony webinarium, a także podtrzymanie kontaktu po zakończeniu spotkania.


+ dysponujemy własną bazą potencjalnych uczestników (9000 odbiorców z branży HVACR)

 

Zalety naszych webinariów w pigułce

  • Głównymi uczestnikami są projektanci - z różnych miejsc w Polsce.
  • Wysoka frekwencja (w webinariach HVACR.pl uczestniczy ok. 55% zapisanych uczestników, przy średniej frekwencji tego typu szkoleń 20-25%!).
  • Wiemy, jak mówić i do kogo, wspieramy proces przygotowania webinarium od strony technicznej i merytorycznej.
  • Łączymy wiedzę o przygotowaniu webinariów z wiedzą o mówieniu do projektantów.
  • nasze webinaria przynoszą współpracującym firmom konkretne zapytanie ofertowe.


Jeden film wart jest więcej niż 1000 słów… oto skrót bardzo dobrze przyjętego webinarium pt. Bezpieczeństwo nie tylko podczas pożaru. Wentylacja strumieniowa garaży z funkcją detekcji i usuwania CO i LPG.

Więcej informacji o naszych webinariach?

Brzmi ciekawie? Zamów szczegółową ofertę!