Belki chłodzące są rozwiązaniem chętnie stosowanym w projektach wentylacji/klimatyzacji dla biur. Projektanci dobrze znają ich zalety – komfortowe, ciche, energooszczędne, pozwalają na elastyczną aranżację przestrzeni w biurze i ograniczenia, w tym głównie konieczność zapewnienia odpowiedniego poziomu wilgotności chłodzonego powietrza w pomieszczeniu. Wszystkich, którzy sądzą, że o możliwościach belek chłodzących wiedzą już wszystko, zapraszamy na nasze marcowe webinarium! Będzie mowa o rozwiązaniach, które pozwalają skutecznie i efektywnie stosować belki chłodzące w systemach wentylacji na żądanie.

Spotykamy się 23 marca o godz. 12.00. Webinarium, skierowane przede wszystkim do projektantów oraz służb technicznych w budynkach o złożonych systemach wentylacyjncyh, potrwa ok. 60 min. Możliwości belek chłodzących przedstawi i na pytania gości odpowie mgr inż. Rafał Włodkowski – kierownik produktu belki chłodzące we Fläkt Bovent.

Podczas webinarium będzie można nie tylko uporządkować wiedzę o rozwiązaniach stosowanych dziś w belkach chłodzących, ale przede wszystkim dowiedzieć się, jak z zastosowaniem tych urządzeń stworzyć efektywny system wentylacji na żądanie.

Zapraszamy do udziału! Przypomnijmy - webinarium (seminarium online) to krótkie szkolenie internetowe, dostępne przez komputer lub urządzenie przenośne z dostępem do Internetu. Udział wymaga  wcześniejszej rejestracji.

Regulamin rejestracji dostępny jest tutaj.

 

Informacje praktyczne o webinarium

Data: 23 marca 2016 r.

Start: godz. 12.00.

Czas trwania: ok. 60 minut.

Udział: nieodpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Strona webinarium