Seminarium internetowe Jak zaprojektować skuteczny system wentylacji garaży. Studium przypadku będzie dotyczyło projektowania wentylacji strumieniowej garaży z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi projektowania - programu doboru wentylatorów Fan Selector i wyników symulacji CFD. Pozwala to podejść do zagadnienia projektowania wentylacji pożarowej wszechstronnie i uwzględnić wiele zagadnień, które nie pojawiają się przy wentylacji bytowej - choćby scenariusze ewakuacji czy praca ekip ratowniczych.

Webinarium odbywa się 13 kwietnia o godz. 12.00 i skierowane jest przede wszystkim do projektantów i studentów. Potrwa ok. 60 min. Zasady i szczegóły nowoczesnego projektowania przedstawi mgr inż. Aleksandra Kaczmarek - inżynier wsparcia technicznego działu Car Park we Fläkt Bovent.

Podczas webinarium analizowany będzie przykład rzeczywistego obiektu, co pozwoli jeszcze lepiej zrozumieć istotę wszystkich aspektów projektowania wentylacji pożarowej.

Zapraszamy do udziału! Przypomnijmy - webinarium (seminarium online) to krótkie szkolenie internetowe, dostępne przez komputer lub urządzenie przenośne z dostępem do internetu. Udział wymaga  wcześniejszej rejestracji.

Regulamin rejestracji dostępny jest tutaj.

 

Informacje praktyczne o webinarium

Data: 23 marca 2016 r.

Start: godz. 12.00.

Czas trwania: ok. 60 minut.

Udział: nieodpłatny, po wcześniejszej rejestracji.