Kiedy 23 marca spotkaliśmy się na pierwszym tegorocznym webinarium Fläkt Bovent i HVACR.pl dotyczącym belek chłodzących, okazało się, że dla projektantów systemów z tymi urządzeniami jednym z ważniejszych zagadnień jest utrzymanie prawidłowej wilgotności w pomieszczeniu. Stąd kolejne webinarium Pełna kontrola wilgotności - centrale z modułem Twin Wheel poświęcimy (zgodnie z tytułem) sposobom na skuteczną regulację wilgotności w pomieszczeniu. Integralną częścią spotkania będzie dobór centrali wentylacyjnej z odpowiednim modułem w programie doboru ACON.

Spotkanie zaczynamy 11 maja o godz. 12.00. Potrwa ono ok. 60 min.  Webinarium poprowadzi mgr inż. Rafał Włodkowski – kierownik produktu belki chłodzące we Fläkt Bovent. Do dyspozycji gości będzie też czat, przez który będą mogli zadawać ekspertowi Fläkt Bovent pytania dotyczące prezentowanych zagadnień.

Zapraszamy do udziału! Przypomnijmy - webinarium (seminarium online) to krótkie szkolenie internetowe, dostępne przez komputer lub urządzenie przenośne z dostępem do Internetu. Udział wymaga wcześniejszej rejestracji. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają e-mailem informacje potrzebne do udziału w webinarium.

Informacje praktyczne o webinarium

Data: 11 maja 2016 r.

Start: godz. 12.00.

Czas trwania: ok. 60 minut.

Udział: nieodpłatny, po wcześniejszej rejestracji.