Internetowe seminarium SMART - wielopomieszczeniowy system ochrony przed zadymieniem poprowadził dla Państwa Sławomir Antkowiak, we Fläkt Bovent odpowiedzialny za wsparcie techniczne dla Polski południowej w nadciśnieniowych systemach kontroli i rozprzestrzeniania się dymu na drogach ewakuacyjnych.

Zagadnienie projektowania systemu ochrony przed zadymieniem wciąż budzi sporo wątpliwości i emocji. Nic więc dziwnego, że w webinarium uczestniczyło blisko 150 fachowców. Wspólnie zastanawialiśmy się, jakie możliwości dają systemy, które rozumiemy pod hasłem "wentylacja pożarowa". Nasz prelegent tłumaczył m.in., dlaczego lepiej zapobiegać niż leczyć - czyli chronić wolne od dymu drogi ewakuacyjne przed jego napływaniem. Jako przykład posłużył system SMART (Smoke Master Air Regulation Transfer), będący udziałem Fläkt Group w doskonaleniu rozwiązań technicznych w sposób, który pozwoli efektywnie zrealizować wszystkie zadania stojące przed projektantem, a w razie potrzeby i przed samym systemem...

Tradycyjnie, nasze godzinne webinarium było nieodpłatne i dawało gościom możliwość zadawania pytań - na część z nich już odpowiedzieliśmy. Do Uczestników trafi też nagranie webinariu.

Dotychczasowych Gości oraz osoby, które chciałyby do nas dołączyć na kolejnych spotkaniach, zachęcamy do rejestracji w bazie osób zainteresowanych webinariami. Już wiosną prosimy wypatrywać kolejnych sygnałów!

Bieżące informacje o webinariach można także znaleźć na naszym profilu Facebookowym.