Centrale wentylacyjne uzupełniają asortyment firmy DAIKIN. Od 2013 roku będą dostępne w ofercie Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Centrale wentylacyjne DAIKIN oparto na całkowicie modułowej konstrukcji, która pozwala na dostosowanie ich do potrzeb różnych typów instalacji. Konstrukcja central wentylacyjnych Daikin umożliwia, przy zachowaniu zaawansowanej technologii i filozofii, skonfigurowanie urządzeń pod kątem zastosowań we wszystkich sektorach rynku (szpitali, branży farmaceutycznej, przemysłu, budownictwa kubaturowego, itd.) poprzez wprowadzenie już dostępnych prostych zmian konstrukcyjnych.

W szerokiej ofercie DAIKIN można znaleźć jednostki o wydatku powietrza od 1.100 m3/h do 124.000 m3/h z możliwością wyboru optymalnej prędkości powietrza w urządzeniu, w zależności od założonych procesów obróbki powietrza. Dodatkowo dla tego samego przepływu powietrza można indywidualnie dopasować wymiary urządzenia (szerokość x wysokość) biorąc pod uwagę ograniczenia przestrzeni w miejscu montażu.

Pobierz: Katalog central D-AHU (en)

Film przedstawiający budowę jednostek wentylacyjnych Daikin: