Małe jednostki naścienne CTXS15,35K Daikin stanowią optymalne rozwiązanie dla nowoczesnej sypialni

CTXS-K / FTXS-K

 

Uwzględniając utrzymujący się na rynku trend, w którym dominuje mniejszych przestrzennych sypialni oraz lepszej izolacji, Daikin rozszerzył gamę swoich produktów o klasę 15, aby zapewniać właściwy poziom komfortu w mniejszych pomieszczeniach.

Urządzenie CTXS-K / FTXS-K dzięki swojej gładkiej powierzchni i płynnych liniach krzywizn, pięknie łączy się z nowocześnie urządzonymi pomieszczeniami mieszkalnymi. Ta minimalistyczna i nowoczesna konstrukcja o matowym kolorze bieli zapewnia dodanie dyskretnego stylu, nadającego się do każdego pomieszczenia w domu.

W sypialniach cisza jest ważniejsza niż w przypadku pomieszczeń dziennych - działanie jednostek CTXS (A++) jest niemal niesłyszalne, dzięki bardzo niskiemu poziomowi głośności podczas pracy, wynoszącemu zaledwie 19 dBA. >>więcej o CTXS

ctxs

Seria CTXS / FTXS-K wyposażona jest w przyjazny użytkownikowi pilot zdalnego sterowania, opracowany z taką samą starannością i uwagą jak eleganckie jednostki wewnętrzne: pilot posiada również minimalistyczny, nowoczesny design i jest krystalicznie biały, jak klimatyzator. Jednostka posiada wbudowany inteligentny czujnik obecności, można zaprogramować urządzenie dla różnych trybów pracy, co przynosi znaczne oszczędności energii.

Daikin dysponuje pełnym asortymentem jednostek naściennych, zapewniających optymalne wzornictwo i komfort dla każdego pomieszczenia w domu.

FTXS-K CTXS-K Daikin