21 września br. Katarzyna i Maciej Dąbrowscy – właściciele Hurtowni Wentylacyjnej DABROwent z Bydgoszczy – zaprosili swoich klientów oraz dostawców do nowej siedziby firmy przy ul. Aleksandra Krzywca 9 na zakończenie sezonu letniego i jednocześnie otwarcie nowego konkursu sprzedażowego.

Gości powitano w klimatach pustyni, muzyką, potrawami i napojami wprost ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Można było skorzystać ze strefy zabaw, gier zręcznościowych, strefy odpoczynku i zwiedzić okazałą siedzibę firmy.

Była to jednocześnie okazja do otwarcia drugiej edycji konkursu dla klientów „AdVenture 2. Ekskluzywna przygoda”. Konkurs organizowany jest przez DABROwent w partnerstwie z firmą Venture Industries i trwa do 30 września 2019 r. Główną nagrodą jest wycieczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w listopadzie 2019 r. Przyznana zostanie także nagroda dodatkowa dla uczestnika konkursu, który uzbiera największą liczbę punktów za zakup produktów Venture Industries.

Co należy zrobić aby zdobyć nagrody? Zarejestrować się na stronie dabrowent.pl/dubaj i zebrać jak największą liczbę punktów przyznawanych w zamian za zakup produktów i urządzeń z oferty handlowej DABROwent.