Odpowiada Pani Marta Sikorska z firmy ELCHEM.

 

HVACR.pl:  W tym roku po raz pierwszy uczestniczą Państwo w Forum Wentylacja - Salonie Klimatyzacja. Co zdecydowało o udziale w tej imprezie?

M.S: Ranga imprezy oraz miejsce sprawiły, że chcieliśmy zaprezentować naszą ofertę również na tych targach.

 

HVACR.pl: Jakie mają Państwo główne oczekiwania wobec udziału w FW-SK? Na jakich zwiedzających Państwo liczą?

M.S.: Współpracujemy z wieloma firmami handlowymi oraz instalacyjnymi. Podczas tych targów chcielibyśmy nawiązać nowe kontakty z firmami handlowymi  oraz zaprezentować naszą ofertę firmom instalacyjnym, które nie zawsze mają możliwość odwiedzania tego typu imprez targowych odbywających się  w innych miejscach w kraju.

 

HVACR.pl: Co będzie można zobaczyć na stoisku?

M.S.: Nasza firma jest przedstawicielem niemieckiej firmy ECKERLE GmbH zajmującej się produkcją pomp elektromagnetycznych, hydraulicznych oraz pomp do odprowadzania skroplin. Z uwagi na charakter imprezy zaprezentujemy pompy do odprowadzania skroplin mających zastosowanie  w  technice klimatyzacyjnej, chłodniczej oraz grzewczej. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska!

 

ELCHEM jest przedstawicielem producenta pomp ECKERLE INDUSTRIE-ELEKTRONIK GmbH (Niemcy) na rynku polskim. W ofercie znajduja się: pompki do odprowadzania skroplin z urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych i chłodniczych; agregaty pompowe oleju opałowego - ssące i ciśnieniowe oraz pompy hydrauliczne.