LG Electronics Polska poszukuje do zespołu Air Solutions kandydatów zainteresowanych rozwojem w roli Młodszego Inżyniera Produktu w obszarze kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych dla klientów biznesowych oraz indywidualnych, a także w obszarze rozwiązań ciepłowniczych i fotowoltaicznych (strefaklimatyzacji.pl).

Zakres zadań:
• korekta oraz przygotowanie publikacji produktowych takich jak: katalogi, broszury, instrukcje obsługi, schematy instalacji
• koordynowanie procesu aktualizacji atestów higienicznych PZH: wnioskowanie o wydanie certyfikatów wraz z dostarczeniem niezbędnej specyfikacji technicznej i dokumentacji, koordynowanie procesu płatności oraz monitorowanie statusu wniosku
• koordynowanie procesu aktualizacji strony internetowej o materiały produktowe (katalogi, broszury, instrukcje obsługi, instrukcje instalacji, atesty, certyfikaty, itp.)
• wsparcie podczas przygotowań i w trakcie szkoleń produktowych
• zadania administracyjne związane z umowami serwisowymi, np. rejestrowanie i archiwizowanie dokumentacji w wewnętrznym systemie.

Profil kandydata/ kandydatki:
• podstawowa wiedza techniczna w obszarze rozwiązań klimatyzacyjnych i ciepłowniczych
• wykształcenie kierunkowe, np. Inżynieria Środowiska
• znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
• mile widziane praktyki i/ lub doświadczenie w zbliżonej roli
• dokładność, sumienność.

LG Electronics Polska oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• elastyczny czas pracy
• pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karta lunchowa, dofinansowanie wypoczynku
• dofinansowanie nauki języka angielskiego
• atrakcyjne oferty zakupu produktów LG.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez