Z dniem 1 lipca firma Johnson Controls Building Efficiency zmieniła adres swojej siedziby w Warszawie. 115 pracowników warszawskiego biura Johnson Controls Building Efficiency przeniosło się na Okęcie.

Mając na uwadze komfort klientów i pracowników, na nową lokalizację firmy wybrano nowoczesny biurowiec w kompleksie The Park Warsaw, usytuowany przy ul. Krakowiaków 50, w pobliżu lotniska Okęcie.

Johnson Controls Building Efficiency, The Park Warsaw, ul. Krakowiaków 50. Fot. Inwestor - AIG/Lincoln Polska Sp. z o.o.

The Park Warsaw, ul. Krakowiaków 50. Fot. AIG/Lincoln Polska Sp. z o.o.

Johnson Controls Building Efficiency, działając w Polsce od ponad 20 lat, dostarcza produkty, usługi i rozwiązania z zakresu systemów HVAC i BMS oraz chłodnictwa przemysłowego, które podnoszą efektywność energetyczną, obniżają koszty operacyjne i poprawiają poziom bezpieczeństwa w budynkach.

Nowy adres: ul. Krakowiaków 50, 02-255 Warszawa obowiązuje od dnia 1 lipca 2013 r.

O firmie Johnson Controls
Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie różnych technologii świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 168 000 pracowników firmy tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania w zakresie optymalizacji wydajności energetycznej budynków, opracowuje ołowiowo-kwasowe akumulatory samochodowe oraz nowoczesne akumulatory do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym, a także systemy wnętrz samochodowych. Zaangażowanie firmy Johnson Controls w zrównoważony rozwój sięga jej początków, czyli roku 1885, kiedy założyciel firmy wynalazł pierwszy elektryczny termostat pokojowy. Firmie Johnson Controls zależy na zadowoleniu udziałowców i wspieraniu klientów w odniesieniu sukcesu, czego wyrazem są jej strategie rozwoju i zwiększanie udziału w rynku. Firma Johnson Controls znalazła się w tym roku na 14-tym miejscu w dorocznym rankingu stu najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm ("100 Best Corporate Citizens") Magazynu Corporate Responsibility Magazine. Johnson Controls jest właścicielem takich marek jak York i Sabroe. Więcej o Johnson Controls na stronie www.johnsoncontrols.pl