Zainspirowany sukcesem jednostek Emura i Ururu Sarara, Daikin przedstawia dwie nowe jednostki split o wysokiej wydajności, pracujące z czynnikiem R32.

STYLISH R-32

Klimatyzator Stylish ma zostać wprowadzony na rynek w marcu 2018 i ma połączyć najlepszą wydajność ze stylistyką. Z klasą A +++ dla ogrzewania i chłodzenia, Daikin twierdzi, że Stylish będzie jednym z najbardziej energooszczędnych klimatyzatorów dostępnych na rynku.

Ponadto mierząc zaledwie 798 mm szerokości i 189 mm głębokości x 295 mm wysokości, Stylish jest jedną z najbardziej kompaktowych jednostek wewnętrznych. Jednostki będą dostępne o mocach chłodniczych od 2 kW do 5kW i grzewczych od 2,5 kW do 5,8 kW.

Daikin oferuje Stylish w trzech kolorach: białym, srebrnym i czarnym.

Stylish wykorzystuje nowo zaprojektowany wentylator, aby zoptymalizować przepływ powietrza, zapewniając wyższą wydajność energetyczną przy niskim poziomie hałasu. Używa specjalnie zaprojektowanych klap do stworzenia efektu Coanda, optymalizując przepływ powietrza dla uzyskania bardziej komfortowego klimatu.

Czujnik zamontowany w jednostce służy do wykrywania temperatury powietrza w pomieszczeniu. Dzięki temu powietrze z klimatyzatora rozprowadzane jest równomiernia w całym pomieszczeniu, zanim zostanie przełączone na ukierunkowany przepływ powietrza ciepłego lub chłodnego do obszarów, które tego potrzebują.

Stylowy wykorzystuje również kilka różnych ustawień, aby automatycznie dopasować wentylator i kompresory, aby uzyskać odpowiednią równowagę pomiędzy temperaturą i wilgotnością w pomieszczeniu. Technologia inwerterowa pozwala na sterowanie intensywnością chłodzenia i regulowania temperatury z dokładnością do 0,5º.

 

SENSIRA R-32

Nowy klimatyzator Daikin Sensira ma moc chłodniczą 2,5 kW w klasie A ++ i SEER na poziomie 6,22. Moc grzewcza wynosi 2,8 kW.
Płaski, stylowy panel przedni jednostki Sensira pasuje do każdego wnętrza i jest łatwy do czyszczenia.
Dzięki pionowym ruchomym rastrom zapewnia efektywne rozprowadzanie powietrza i temperatury w całym pomieszczeniu. Tryb Turbo szybko nagrzewa się lub chłodzi pomieszczenie, zapewniając maksymalny komfort. W nowym modelu ciśnienie akustyczne spada do 21dBA.

Sensira R-32 wyposażony jest również w nowy dwukomorowy kompresor swing, który ma przyczyniać się do znacznych oszczędności energii i większej niezawodności.

Daikin Online Controller umożliwia użytkownikowi na planowanie, zarządzanie i monitorowanie systemem klimatyzacji w dowolnym miejscu i czasie.