Fläkt Bovent zaprasza na kolejne spotkanie online dotyczące wentylacji strumieniowej. Po bardzo dobrze przyjętym webinarium o doborach urzadzeń zgodnie z ekprojektem, będziemy zastanawiać się nad kompleksowym charakterem projektu. takiego systemu

Webinarium Co powienien zawierać kompleksowy system wentylacji strumieniowej poświęcone projektowaniu wentylacji strumieniowej, nieodpłatne dla zarejestrowanych uczestników, odbędzie się 24 maja o godz. 12.00 i potrwa ok. 60 min. Adresowane jest głównie do projektantów i przyszłych projektantów.

Mgr inż. Iwona Wielgat, Kierownik Produktu Systemy Napowietrzania we Fläkt Bovent, omówi dla Państwa sekrety dobrego projektu, wskazując m.in. jakie elementy systemu wpływają na jego poprawną pracę, co wchodzi w skład systemu (i dlaczego nie tylko urządzenia bazowe) oraz jak rozpoznać system zgodny z obowiązującym prawem. Będzie mowa także o rzeczywistej zgodności systemu z projektem i wymogach podczas odbioru instalacji.

Webinarium będzie dobrą okazją do przypomnienia sobie podstaw prawidłowego podejścia do projektowania systemów wentylacji strumieniowej - tak, by rzeczywiście można było mówić o systemie, który jest zgodny z obowiązującym prawem.

Zapraszamy do udziału! Przypomnijmy - webinarium (web+seminarium) to krótkie szkolenie internetowe, dostępne dzięki komputerowi z dostępem do Internetu. Udział wymaga tylko wcześniejszej rejestracji.

Dołącz do wydarzenia w ulubionym medium społecznościowym i powiedz o nim znajomym!

Facebook    Google+

 

Informacje praktyczne o webinarium Co powinien zawierać kompleksowy system wentylacji strumieniowej?

data: 24 maja 2017 roku
start: godz. 12.00.
czas trwania: ok. 60 minut.
udział: nieodpłatny, po wcześniejszej rejestracji