5 marca w Warszawie, rozpocznie się dwudnione największe wydarzenie branżowe - Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2019. Swoją obecność na targach potwierdziło już ponad 170 wystawców z Polski i z zagranicy. Wystawcy zapowiadają premiery nowych produktów i rozwiązań technicznych na nadchodzący sezon.

Na stronie https://rejestracja.forumwentylacja.pl/ ruszyła rejestracja online.

REJESTRACJA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW JEST OBOWIĄZKOWA

Podczas rejestracji tworzone jest indywidualne konto, powiązane z adresem email. Założenie konta umożliwia zakup biletu na targi oraz samodzielną edycję danych. 

Przy rejestracji, oprócz imienia, nazwiska, adresu, nazwy firmy i numeru telefonu należy podać swój zawód i specjalizację. Ponadto do utworzenia idywidualnego konta potrzebny jest adres e-mail, który będzie służył do logowania, i hasło. Dla zainteresowanych faktura, która zostanie przesłana drogą elektroniczną.

Do wyboru są dwudniowe bilety:

30 zł – przy zakupie biletu na targach (płatność w punkcie rejestracji na targach),
20 zł – przy zakupie biletu online (po zakupie otrzymuje się imienny identyfikator, który pozwala na swobodne przechodzenie przez targowe bramki pomijając punkt z rejestracją),
0 zł – dla posiadaczy bezpłatnego zaproszenia z kodem.

Po zarejestrowaniu uczestnik otrzymuje na podany e-mail potwierdzenie, z którym zgłasza się do recepcji targów aby opłacić wstęp i odebrać identyfikator.

Przy wyborze biletu online i dokonaniu opłaty, na podany podczas rejestracji adres e-mail, przesłany zostanie bilet wstępu – imienny identyfikator do samodzielnego wydrukowania. Z biletem – identyfikatorem można od razu przejść przez bramki targowe, unikając kolejek w recepcji.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają pakiety dla zwiedzających zawierające: najnowsze wydanie Magazynu Cyrkulacje wraz z prezentacją nowych urządzeń i produktów zgłoszonych do Konkursu Najciekawszy Produkt 2019.