Mostra Convegno Expocomfort powraca jako wydarzenie w halach Fiera Milano. Aby wziąć udział w najbardziej prestiżowej prezentacji i światowej platformie biznesowej skierowanej do firm z sektorów HVAC+R, energii odnawialnej i efektywności energetycznej, zapraszamy do Włoch w dniach od 8 do 11 marca 2022 r. Konferencje, debaty i spotkania odbywać się będą z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa dzięki środkom określonym w protokołach Ministerstwa Zdrowia i RX Group. Swoją obecność potwierdziło już ponad 1100 przedsiębiorstw.

MCE – Mostra Convegno Expocomfort 2022 ponownie zostanie wystawione w centrum wystawienniczym i zajmie całą powierzchnię wystawienniczą Fiera Milano, obejmującą 325 000 metrów kwadratowych. Edycja osobista zmienia harmonogram kompleksowego programu wydarzeń, konferencji i spotkań branżowych, od ścieżki Efficiency & Innovation Path do That’s Smart.

Działania komunikacyjne i promocyjne dotyczące zaangażowania zagranicznych gości, uż się rozpoczęły. „Obecnie organizujemy 2 roadshow, aby w niezwykle angażujący sposób zaprezentować nową edycję targów MCE 2022 zagranicznym profesjonalistom – zadeklarował Massimiliano Pierini, Dyrektor Zarządzający Reed Exhibitions Italia. – Spotkania odbędą się w Europie (Wielka Brytania i Francja), a następnie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, potem w Ameryce Południowej i wreszcie w Azji Południowo-Wschodniej, z innowacyjną formułą wykorzystującą potencjał cyfrowy, który opracowaliśmy w ostatnim czasie”.

„Zaangażowanie MCE w zachowanie międzynarodowego charakteru branży wystawienniczej idzie w parze z chęcią osobistego spotkania, wystawiania i wymiany pomysłów w dynamicznym środowisku pełnym możliwości nawiązywania relacji – podsumował Pierini. Mamy już odpowiedni poziom udziału wystawców, analogiczny do tego samego okresu ostatniej edycji, a badanie przeprowadzone na reprezentatywnej próbie zwiedzających na poziomie międzynarodowym dało nam 87% frekwencję. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa zastosowane zostaną zasady trzech protokołów: protokołu Fiera Milano, międzynarodowego protokołu RX oraz naszego protokołu krajowego, który nawiązuje do standardów włoskich i został już wdrożony na innych wystawach”.