red dot awards: product design 2013Programator pokojowy NEA do systemu ogrzewania/chłodzenia REHAU

Regulator temperatury Nea firma Rehau przedstawiła na ostatnich targach ISH 2013 we Frankfurcie nad Menem. Programator jest dostępny na rynku od trzeciego kwartału 2013 w trzech wariantach: ogrzewanie (H), ogrzewanie z programem czasowym (HT) oraz ogrzewanie / chłodzenie z programem czasowym (HCT). Ma atrakcyjny wygląd o ponadczasowym wzorze i cechuje je nieskomplikowany montaż, łatwa obsługa i wiele praktycznych funkcji.

Nea otrzymał prestiżową nagrodę red dot design award. Nagroda przyznawana jest co roku przez międzynarodowe jury za znakomity design.

Urządzenie jest kompaktowe i płaskie, posiada podświetlany, czytelny ekran LCD. Interfejs użytkownika jest prosty i oczywisty. Montaż jest łatwy i bezpieczny, dostępny na puszkę lub bezpośrednio na ścianę.

Sterowanie odbywa się za pomocą trzech przycisków i może być zablokowane przed nieuprawnionym użyciem np. przez dzieci. Programator zapewnia dodatkowe funkcje, takie jak "impreza", "święto" lub tryb obecności. Tryb pracy może być łatwo regulowany ręcznie lub automatycznie. Regulator jest dostępny w wersji 230 V i 24 V.

Nea ma zastosowanie do systemów ogrzewania i chłodzenia powierzchniowego Rehau.

 

 

 

Źródło: Rehau