Produkty (regulatory i sterowniki)

RBC-MTSC1 - sterownik jak smartfon

Toshiba Carrier UK Ltd (TCUK) opracował nowy sterownik klimatyzacji z ekranem dotykowym z intuicyjnym interfejsem dotykowym, który umożliwia klientom dodawanie własnych znaków i komunikatów.

Automatyka C5 do central Komfovent

W odróżnieniu od znanego na polskim rynku sterownika C3, nowa automatyka i regulator C5 Komfovent posiada rozbudowany zakres funkcji z możliwością sterowania kilkoma centralami oraz przyjazny dla użytkownika interfejs z 3-linijkowym wyświetlaczem. Ponadto C5 jest zintegrowana z serwerem WEB oraz protokołem BACnet.

Siłownik ARM + regulator TECH = nowy zestaw AFRISO

Nowe ulepszone produkty na rynku instalacyjnym to już konieczność. Za tym trendem podąża także AFRISO rozszerzając regularnie swoją ofertę o elementy ułatwiające życie instalatorom i zapewniające bezpieczeństwo użytkownikom. Przedstawiamy najnowsze rozwiązanie AFRISO: siłownik ARM + regulator TECH.

Nagroda RED DOT DESIGN dla programatora REHAU

Programator pokojowy NEA firmy REHAU otrzymał prestiżową nagrodę red dot awards: product design 2013. Jury doceniło funkcjonalność i ponadczasowy wygląd regulatora.

RDF600... - nowa seria regulatorów HVAC

Firma Siemens wprowadza na rynek nową serię pomieszczeniowych regulatorów HVAC do montażu podtynkowego. Modele także z komunikacją Konnex (KNX)!

Atto - sterowniki do wielu zadań

Atto - to seria uniwersalnych regulatorów, przygotowanych do zmieniających się warunków w istniejacej instalacji grzewczej, z opcją komunikacji przez internet.