Oparty na dużym kolorowym ekranie dotykowym z ikonami, urządzenie działa na tych samych zasadach, co wysokiej klasy smartfon. Jest zaprojektowane tak, aby było łatwe w użyciu dla użytkowników oraz szybkie i proste w instalacji. Wykorzystuje tę samą dwuprzewodową łączność jak standardowy sterownik i kontroler, umożliwiając szybką instalację bez dodawania zewnętrznego zasilacza.

David Dunn, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w TCUK, powiedział: „Ścienne sterowniki pokojowe w hotelach i biurach są niezbędnym łącznikiem między użytkownikiem a systemem klimatyzacji. Jednak ich konstrukcja nie nadąża za zmieniającymi się potrzebami i oczekiwaniami użytkowników - często ma skomplikowane interfejsy, które dezorientują użytkowników końcowych i utrudniają ich obsługę. Rozpoznając problem, wróciliśmy do deski kreślarskiej i zapytaliśmy klientów >>Czego chcesz od kontrolera ściennego? Jak możemy uczynić go tak łatwym w użyciu, jak to możliwe, i być stylowym dodatkiem do pokoju?<< ”Dlatego opracowaliśmy zupełnie nowe podejście do projektowania kontrolerów pokojowych”.

Współczesny wygląd nowego ksterownika został zaprojektowany tak, aby nadać styl pomieszczeniu. Kolorowy interfejs można łatwo dostosować do wystroju pomieszczenia, korzystając z 30 kontrastowych teł, aby stworzyć różne nastroje lub komunikaty. Klienci mogą również dostosować interfejs za pomocą własnych obrazów, kolorów i logo, przesyłając obrazy za pośrednictwem wbudowanego połączenia USB. Umożliwia to wtopienie się urządzenia w każde otoczenie, jednocześnie przenosząc tożsamość marki klienta do serca pokoju hotelowego lub biura z obsługą.

To, które ikony i funkcje są wyświetlane, określa się podczas konfiguracji, zgodnie z preferencjami klienta. Ta funkcja rozwiązuje problem typowy dla niektórych tradycyjnych sterowników, w których wszystkie funkcje są widoczne, ale nie wszystkie są dostępne, co prowadzi do frustracji użytkownika.

David Dunn powiedział: „Uważamy, że nowy sterownik z ekranem dotykowym jest wyjątkową ofertą w branży. Jest współczesny, łatwy w użyciu i instalacji oraz zapewnia użytkownikom idealne warunki komfortu, jakich pragną."

Więcej informacji o RBC-MTSC1 na stronie: https://www.toshiba-aircon.co.uk/product/rbc-mtsc1/ 

TCUK jest spółką joint venture Toshiby a Carriera w Wielkiej Brytanii.