Trane Technologies ma być światowym liderem w dziedzinie kontroli klimatu i oczekuje się, że będzie notowana na giełdzie w Nowym Jorku pod nazwą „TT”. "Poprzez swoje strategiczne marki, Trane® i Thermo King® oraz portfel innowacji ukierunkowanych na klimat, Trane Technologies stworzy wydajne i zrównoważone rozwiązania dla budynków, domów i transportu" - czytamy w informacji prasowej.

„Jako globalny lider na rynkach klimatycznych, Trane Technologies będzie bardziej skoncentrowane, bardziej ukierunkowane inwestycje i uproszczony model biznesowy, który pozwoli nam zwiększyć szybkość i sprawność oraz zapewnić wartość dla akcjonariuszy, klientów i pracowników” - powiedział Michael W Lamach, przewodniczący oraz CEO obecnego Ingersoll Rand i przyszłej firmy Trane Technologies.

Posunięcie to nastąpiło po ogłoszeniu przez Ingersoll-Rand w kwietniu, że oddzieli swoją działalność przemysłową od amerykańskiego producenta urządzeń przemysłowych Gardner Denver. Dotyczyło to również sprężarek powietrza, pomp oraz systemów transportu płynów i materiałów.

Więcej informacji na temat nazwy i strategii Trane Technologies można znaleźć na stronie www.tranetechnologies.com.

 

Źródło: Informacja praowa Ingersoll Rand