Jury składające się z niezależnych znanych specjalistów związanych z branżą klimatyzacji i chłodnictwa w Wielkiej Brytanii i zespołu redakcyjnego ACR News, wyłoniło tegorocznych finalistów prestiżowych wyróżnień HVACR w Anglii, Wśród finalistów ACR News Awards 2013 są:

A1R Services
Airedale
Belimo
Charles Austen
Climate Center and Pipe Center
Cool Designs
Eaton Williams
Ebm-Papst
Galxc Cooling Services
Stephen Gill Asssociates
Gram
Hilson Moran
LG
Logicool
Oceanair
RACA Group
Space Airconditioning
Toshiba
Verne Global
WR Refrigeration
Williams Refrigeration
Ziehl-Abegg

ACR News Awards to nagroda obejmująca szeroki zakres branży klimatyzacyjnej i chłodniczej, przyznawana za kreatywność, innowacyjność, jakość i fachową obsługę klienta, niezależnie od tego, czy jest się wykonawcą, konsultantem, producentem czy dostawcą produktu. Wyróżnienia te przyznawane są przez ACR News w różnych kategoriach, w tym kategorie za innowacyjny produkt, najlepszego dystrybutora, wykonawcę, doradcę technicznego, prowadzenie szkoleń branżowych i działania zmierzające do ochrony środowiska. 

W tym roku zostaną wyłonieni laureaci następujących kategorii konkursowych:

Distributor/Wholesaler of the Year
Refrigeration Product of the Year
Air Conditioning Product of the Year
Contractor of the Year (>£10m t/o)
Contractor of the Year (<£10m t/o)
Marketing Initiative of the Year
Training Initiative of the Year
Environmental Initiative of the Year
Consultant of the Year

ACR News Awards to jedna z najdłużej funkcjonujących nagród HVACR i jednocześnie jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych roku w UK. Zgłoszenie osoby lub produktu do konkursu jest całkowicie bezpłatne.

Wyłonienie laureatów ACR News Awards następuje podczas uroczystej gali. W tym roku wręczenie nagród odbędzie się w środę 6 marca br. w Hotelu Grange Tower Bridge w Londynie, drugiego dnia wystawy Ecobuild. Uroczystość sponsorowana jest przez Hawco, Dean & Wood, Harp International, Mitsubishi Heavy Industries, Sanhua, Space Airconditioning i Toshiba. W gali finałowej uczestniczyć będzie ponad 400 gości związanych z branżą HVACR.

Nagroda ACR News wyłania osoby zaangażowane w branży i jest okazją do wspólnego świętowania sukcesów minionego roku.

Szczegóły na stronie konkursu: www.acrnewsawards.com

 

Źródło: www.acrnewsawards.com