- Wyprzedzając oczekiwania Klientów, postanowiliśmy całkowicie przejąć odpowiedzialność za jakość i trwałość naszych rozwiązań. Jako pierwsza firma na polskim rynku oferujemy bezpłatną 10-letnią gwarancję na wszystkie okrągłe systemy wentylacyjne Lindab - czytamy w komunikacie firmy.

Lindab jest przekonany, że oficjalna gwarancja wystawiana bezpośrednio przez producenta zostanie doceniona przez inwestorów, architektów, inspektorów budowlanych i odbiorców końcowych oraz zapewni partnerom biznesowym dodatkową przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Wprowadzenie gwarancji jest kolejnym krokiem w budowaniu Standardu Lindab, a tym samym realizacji strategii budowy pozycji lidera jakości.

- Możemy z absolutną pewnością powiedzieć, że jeżeli procesy doboru surowca, produkcji, projektowania, montażu i konserwacji będą przebiegać zgodnie ze Standardem Lindab, dostarczą Państwo swoim Klientom system wentylacyjny o najwyższej jakości, zapewniający optymalny przepływ świeżego i zdrowego powietrza w każdym budynku - deklaruje Lindab.

Dodatkowe materiały

>>Ulotka zawierająca szczegółowe informacje o warunkach gwarancji

>>Gwarancja na systemu wentylacyjne

>>Zgłoszenie gwarancji na systemy wentylacyjne