Produkty (Wentylacja)

Frico: Nowe kurtyny serii PA 2500 i PA 2200C

Nowe kurtyny powietrznych serii PA 2500 oraz PA 2200C mają zastąpić znaną serię kurtyn AD 200. Nowe stylowe kurtyny powietrzne Frico wyposażono w technologię Thermozone i SIRe. PA 2200C - kurtyna powietrzna z pilotem na podczerwień.

BROOKVENT przedstawia: aircycle 2.2

Nowy rekuperator Brookvent aircycle 2.2 charakteryzuje duża wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej sprawności i nowoczesnym unikalnej konstrukcji.

Atto - sterowniki do wielu zadań

Atto - to seria uniwersalnych regulatorów, przygotowanych do zmieniających się warunków w istniejacej instalacji grzewczej, z opcją komunikacji przez internet.

Jedyny taki wentylator do wyciągu powietrza z okapów kuchennych

Wentylator MUB/T-EC może pracować ciągle w maksymalnej temperaturze wyciąganego powietrza do 120°C, dlatego jest odpowiedni do wyciągu powietrza z okapów kuchennych. Ponadto niski poziom hałasu, oszczędny sinik EC, solidność wykonania, niezawodoność i nieprobelmatyczna obsługa kwalifikują urządzenie jako jedyne takie na polskim rynku.

Centrale Komfovent - krótkie terminy produkcji!

Ventia, dystrybutor central wentylacyjnych i rekuperacyjnych Komfovent informuje, że w związku z rozbudową zakładów produkcyjnych, centrale Komfovent dostępne są w nowych, krótszych terminach!