Z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą sieci internetowej można zdalnie sprawdzić działanie instalacji grzewczej lub zaplanować komfortową temperaturę pomieszczeń od wybranej godziny. System Danfoss OnLine został zaprojektowany tak, aby móc kontrolować i monitorować kilka lokalizacji. Aplikacja jest dostępna dla systemu Android oraz iPhone.

Z nowym programem OnLine nie tylko klient, ale także instalator będzie zawsze na bieżąco informowany o stanie instalacji z pompą ciepła i działaniu pompy ciepła. Dodatkowo aplikacja posiada funkcję ostrzegania - klient i/lub instalator otrzyma ostrzeżenie w postaci e-mail lub sms w przypadku wykrycia nieprawidłowości w pracy układu z pompą ciepła.

Nowy OnLine współpracuje ze wszystkimi pompami ciepła Danfoss, przeznaczonymi do budynków mieszkalnych. Korzystać z niego mogą zarówno obecni jak i nowi użytkownicy.

Danfoss OnLine dostępny jest w Apple App Store (iPhone) i w Google Play (Android smartphones). Przed zakupem można przetestować wersję demo aplikacji: http://www.heatpumps.lanonline.danfoss.com (username: danfossdemo; password: demo).

Więcej na temat Danfoss OnLine: na stronie www Danfoss Poland