Kolejny krok w globalnej strategii VTS Group – nowa lokalizacja centrali firmy

„W ostatnich latach obserwujemy coraz większą dynamikę zmian na rynku. Zmieniają się technologie, zmieniają się oczekiwania klientów, zwiększa się presja na coraz większą ekonomikę  stosowanych rozwiązań. Widzimy tę tendencję i mamy świadomość, że opierając działania na tradycyjnych modelach prowadzenia biznesu nie można myśleć o byciu liderem w branży. Naszym zdaniem nie wystarcza już mówić o poprawie jakości, bo słowo poprawa wskazuje, że jest jakaś „luka wartości”, że jest obszar do poprawy. My natomiast chcemy, aby ta luka wartości nigdy nie powstała. Chcemy, aby cały nasz system zarządzania na bieżąco monitorował wszystkie czynniki, które przekładają się na końcowy produkt i zadowolenie klienta. Będzie on wyłapywał każdą najmniejszą zmianę tak, aby można było od razu reagować i podejmować stosowne decyzje.” – mówi Hanna Siek-Zagórska, Prezes Zarządu VTS Group

System zarządzania jest jak puzzle. Każdy element musi znaleźć się na swoim miejscu, aby powstał jeden spójny obraz. Stąd działania w zakresie jakości dotyczą wszystkich obszarów firmy. W  ślad za nową ofertą produktową i polityką cenową, nowymi standardami obsługi klienta oraz strukturą organizacyjną przyszła kolej na nową siedzibę. W zamyśle Zarządu był wybór takiej lokalizacji, która będzie mogła być wizytówką nowej jakości i dynamicznego rozwoju VTS Group.

W zakresie prestiżu i wyposażenia Olivia Tower posiada najwyższą dostępną klasę – A. Jest on częścią największego centrum biznesowego i biurowego w Polsce Północnej - Olivia Business Centre. O wysokim standardzie tej lokalizacji świadczy chociażby jej wybór przez takie znane marki jak: Pricewaterhouse Coopers, Bayer, IBM, T-Mobile, Energa, PKO BP i wiele innych. Nie bez znaczenia jest również bezpośrednie sąsiedztwo z kampusem Uniwersytetu Gdańskiego. 

- Nowa przestrzeń urządzona jest nowocześnie, z uwzględnieniem najnowszych światowych trendów w aranżacji wnętrz biurowych. Jest ona doskonale przystosowana do wymagań i oczekiwań naszej firmy i z pewnością będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi i umacnianiu pozycji na rynkach całego świata – kontynuuje Hanna Siek-Zagórska, Prezes Zarządu VTS Group.

VTS Group, założona w 1989 roku jest wiodącym dostawcą urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych. Dotychczasowa sprzedaż przekroczyła już 500 000 urządzeń, co stawia VTS w pozycji lidera w Europie oraz liczącego się gracza na rynkach całego świata.  Na Grupę kapitałową VTS składa się kilkanaście spółek regionalnych, zlokalizowanych na 4 kontynentach między innymi w Chinach, Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chile czy Rosji, w których zatrudnionych jest ponad 350 przedstawicieli techniczno-handlowych.