Tomasz Polański, właścicel firmy Ciepłobud zajmującej się nowoczesnymi systemami ogrzewania, z pasji biegacz-triathlonista, 21-22 czerwca w Tatrach, wziął p raz drugi udział w triathlonie HardaSuka - najbardziej morderczym z triathlonów w Polsce. HardaSuka to 5,5 km wpław przez Jezioro Orawskie na Słowacji, 225 km jazdy na rowerze dookoła Tatr, a na końcu 55 km biegiem po górskich szlakach. Trasa biegowa z 8 tysięcami metrów przewyższenia wiodła z Doliny Chochołowskiej na Grzesia, Rakoń, Wołowiec, Jarząbczy, Kończysty, Starorobociański, Ornak, do Schroniska na Hali Ornak, na Czerwone Wierchy, Kasprowy, do Murowańca, na Krzyżne, do Pięciu Stawów i przez Świstówkę do Morskiego Oka. Na starcie zameldowało się 50 zawodników. Zawody ukończyło 36 osób. Tomasz Polański był w tym roku najszybszy - trasa zajęła mu 21 godzin i 28 minut. Oznacza to równiez pokonanie dotychczasowego rekordu trasy. Polański przybiegł na metę... godzinę przed następnym rywalem!

Tomasz Polański brał udział w organizowany przez redakcję HVACR.pl Begu Instalatora. Zawsze stawał na podium naszej 10-kilometrowej przełajowej trasy.

I Bieg Instalatora 2015 - 1 miejsce w kasyfikacji wiekowej mężczyzn M40 00:36:07

II Bieg Instalatora 2016 - 2 miejsce w kategorii mężczyzn 00:35:49

III Bieg Instalatora 2017 - 3 miejsce w kategorii mężczyzn 00:36:56

Tomasz Polański - II Bieg Instalatora 2016 w Bydgoszczy

W 2018 roku T. Polański wziął udział w HardejSuce po raz pierwszy. Zajął wówczas 3 miejsce.

10. Kubiak 26:11

Wśród kobiet triumfowała Martyna Chomicz. Na metę dotarła po 26 godzinach i 36 minutach.