Doświadczeni eksperci, odpowiednio dobrana tematyka wentylacyjno-klimatyzacyjna, połączenie praktycznej wiedzy z teorią, a także dużo ciekawostek oraz porad i rozwiązań problemów, z jakimi spotkają się branżyści w swojej codziennej pracy spowodowało, że w tym sezonie szkolenia cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem uczestników.

- Bardzo nas cieszy, że w tym roku oferta szkoleniowa Akademii Lindab spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Chętnych było tak wielu, że poza zaplanowanym kalendarzem wydarzeń zorganizowaliśmy dodatkowe szkolenia, na których był także komplet uczestników - podsumowuje Wojciech Dworakowski, Kierownik Działu Marketingu Lindab.

Cel szkoleń, jakim było przekazanie fachowej wiedzy i zaznajomienie uczestników z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi dostępnymi w naszej ofercie, został w pełni zrealizowany. W ramach Akademii Lindab zorganizowane zostały także specjalne szkolenia dla projektantów, które odbyły się w Wieruchowie i w Białymstoku.

Film podsumowujący jesienny cykl szkoleń Akademii Lindab: