15 września w Wieruchowie (siedziba Lindab) odbędzie się szkolenie produktowe skierowane do wszystkich osób pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Będzie to pierwsze szkolenie z nowego cyklu Akademii Lindab.
Szczegóły pod adresem http://www.szkolenia-lindab.pl/akademia-wentylacji-lindab.html
oraz na plakacie:Zapisy pod adresem: http://www.szkolenia-lindab.pl/akademia-wentylacji-lindab.html

 

Szkolenia z cyklu Akademia Lindab:

  • 15 września. Akademia Wentylacji Lindab. Bezpłatne szkolenie prezentujące ofertę Lindab. Zgłoszenie i informacje.
  • 28-29 września. Warsztaty CADvent. Szkolenie ma formę warsztatów, na których każdy z uczestników pracuje przy osobnym komputerze, poznając oprogramowanie poprzez praktyczne zadania. Szkolenie obejmuje program CADvent, stanowiący pełen zakres narzędzi do projektowania, rysowania, obliczeń, zestawień materiałów oraz prezentacji instalacji wentylacyjnych w oparciu o środowisko AUTOCAD; lindQST (krótka prezentacja możliwości)  – profesjonalna platforma on-line do doborów i symulacji nawiewników, belek  chodzących czy układów VAV; DIMsilencer – program do doboru tłumików okrągłych i prostokątnych. Szkolenie jest odpłatne - 400 zł brutto dla pierwszej osoby, zniżki dla kolejnych. Zgłoszenie i informacje.
  • 22 września. Praktyczny montaż central wentylacyjnych (najnowsze produkty dostępne w ofercie firmy, materiały montażowe oraz liczne praktyczne porady). Szkolenie jest bezpłatne - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia i informacje.
  • 6 października. Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów. W trakcie szkolenia przedstawiana jest najnowsza oferta urządzeń oraz materiałów montażowych stosowanych w klimatyzacji oraz praktyczne wskazówki montażu i serwisowania klimatyzatorów.  Cena: 390 zł brutto za pierwszą osobę z firmy, zniżki dla kolejnych. Zgłoszenie i informacje.

Szkolenia odbywają się w głównej siedzibie firmy:
Lindab Sp. z o.o.
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Maz.

Szczegółowe informacje o terminach szkoleń, harmonogramach, metodach płatności, a także formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.szkolenia-lindab.pl. Liczba miejsc jest ograniczona - o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.