Aktualności (Ogrzewnictwo)

Branża od strony wystawcy

O zwiedzających Forum Wentylacja/Salon Klimatyzacja i nastrojach w branży rozmawiamy z Agnieszką Pióro, specjalistą ds. marketingu w firmie Daikin Airconditioning Polska.  

WATER&HEAT - Kraków czerwiec 2013

Firma easyFairs® Poland już po raz drugi ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na jedyne w Polsce Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2013 w Krakowie. Targom towarzyszyć będzie II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej. Nowe Technologie a Eksploatacja Urządzeń w Przemyśle Opartym na Procesach Termicznych i Obiegu Wody.

Rozwiązania Samsunga na miarę czasów

Jak nowy system klimatyzacji Samsung – DVM S – został odebrany na Forum Wentylacja/Salon Klimatyzacja (5-6 marca 2013 w Warszawie) i co z tego wyniknie dla rynku, opowiada Piotr Kałużniacki, Specjalista ds. Systemów Klimatyzacji w firmie Samsung.

Kariera Inżyniera - więcej niż targi

Inżynierze! Straciłeś pracę? Szukasz nowych wyzwań? Znów nie dostałeś podwyżki? Czy bezskutecznie wysyłasz CV? Wspomóż swoją karierę zawodową i przyjedź w sobotę 20 kwietnia do Warszawy. Nie zmarnuj tej szansy!

Forum Wentylacja - jakie korzyści?

Wystawcy i część zwiedzających Forum Wentylacja i Salon Klimatyzacja zauważają, że przy dwudniowej formule mogą skorzystać tylko z jednego aspektu imprezy: albo wystawy, albo seminaria. Poprosiliśmy uczestników o pierwsze wrażenia z wystawy.

Laureaci konkursu na Najciekawszy Produkt FWSK 2013

Dzisiaj (06.03.2013) po godzinie 13:30 i publicznym podliczeniu głosów, ogłoszono zwycięzców Konkursu na Najciekawszy Produkt wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013. Zobacz, kogo lubi branża - wyniki plebiscytu "Branża nas lubi".

Forum Wentylacja - fotogaleria 5-6 marca 2013

122 wystawców, setki zwiedzających, sale seminaryjne pełne słuchaczy. Zobacz galerię zdjęć dokumentującą pierwszy i drugi dzień wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013 w Warszawie.

Wilo Polska Sp. z o.o. - zmiana adresu

1 marca 2013 roku Wilo Polska oficjalnie przeniosła się do nowego obiektu biurowo-magazynowego w Janczewicach, w gminie Lesznowola.

Program seminariów FWSK 2013

Niemal 50 wykładów i prezentacji branżowych w Warszawie 5-6 marca podczas 2 dni wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013.

ISH 2013 - 51. edycja targów wody i energii

ISH - to największa na świecie wystawa łącząca tematykę wody i energii. Wystawcy HVACR z Polski. ISH Navigator - aplikacja dla iPad, iPhone i Android.