Aktualności (Ogrzewnictwo)

Wilo Polska Sp. z o.o. - zmiana adresu

1 marca 2013 roku Wilo Polska oficjalnie przeniosła się do nowego obiektu biurowo-magazynowego w Janczewicach, w gminie Lesznowola.

Program seminariów FWSK 2013

Niemal 50 wykładów i prezentacji branżowych w Warszawie 5-6 marca podczas 2 dni wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013.

ISH 2013 - 51. edycja targów wody i energii

ISH - to największa na świecie wystawa łącząca tematykę wody i energii. Wystawcy HVACR z Polski. ISH Navigator - aplikacja dla iPad, iPhone i Android.

Szkolenia w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa w Gdańsku

Inżynierskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe MASTA z Gdańska, mogące poszczycić się 25-letnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjno-chłodniczej, już od 10 lat organizuje specjalistyczne szkolenia pozwalające na zdobycie lub uzupełnienie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej oraz pomp ciepła.

Centrala rekuperacyjna VENUS w ofercie MAXAIR hvac technic

Typoszereg rekuperatorów Venus marki 2VV to nowy produkt stworzony z myślą o domach pasywnych i energooszczędnej wentylacji z odzyskiem ciepła. Dzięki nowatorskiej - lekkiej i zwartej konstrukcji oraz doskonałym parametrom technicznym znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest skuteczna i ekologiczna wentylacja. Polecane są szczególnie do domów jednorodzinnych, małych biur, sklepów, restauracji, itp.

Chillventa Rossija 2013

Chillventa Rossija jako platforma dialogu pomiędzy uczestnikami rynku, nauki i stowarzyszeń podejmuje przewodnią ideę norymberskiej Chillventy, czyli "łączenia ekspertów".  

Budma 2013: Złoty Akant dla Uniwersal

Uniwersal Sp. z o.o. otrzymała statuetkę Złotego Akanta Budma 2013 za najbardziej spójny wizerunek i strategię marketingową związaną z promocją swoich produktów.

Akademia Klimatyzacji LG - szkolenia 2013

6 lutego 2013 we Wrocławiu, Akademia Klimatyzacji LG rozpoczyna nowy cykl szkoleń przeznaczonych dla projektantów, instalatorów, serwisantów oraz partnerów handlowych.