Aktualności (Ogrzewnictwo)

Szkolenia w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa w Gdańsku

Inżynierskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe MASTA z Gdańska, mogące poszczycić się 25-letnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjno-chłodniczej, już od 10 lat organizuje specjalistyczne szkolenia pozwalające na zdobycie lub uzupełnienie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej oraz pomp ciepła.

Centrala rekuperacyjna VENUS w ofercie MAXAIR hvac technic

Typoszereg rekuperatorów Venus marki 2VV to nowy produkt stworzony z myślą o domach pasywnych i energooszczędnej wentylacji z odzyskiem ciepła. Dzięki nowatorskiej - lekkiej i zwartej konstrukcji oraz doskonałym parametrom technicznym znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest skuteczna i ekologiczna wentylacja. Polecane są szczególnie do domów jednorodzinnych, małych biur, sklepów, restauracji, itp.

Chillventa Rossija 2013

Chillventa Rossija jako platforma dialogu pomiędzy uczestnikami rynku, nauki i stowarzyszeń podejmuje przewodnią ideę norymberskiej Chillventy, czyli "łączenia ekspertów".  

Budma 2013: Złoty Akant dla Uniwersal

Uniwersal Sp. z o.o. otrzymała statuetkę Złotego Akanta Budma 2013 za najbardziej spójny wizerunek i strategię marketingową związaną z promocją swoich produktów.

Akademia Klimatyzacji LG - szkolenia 2013

6 lutego 2013 we Wrocławiu, Akademia Klimatyzacji LG rozpoczyna nowy cykl szkoleń przeznaczonych dla projektantów, instalatorów, serwisantów oraz partnerów handlowych.

Sprawność rekuperacji a wytyczne dla domów energooszczędnych z dopłatami

Opinie producentów i dystrybutorów central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperatorów) oraz praktyków związanych z branżą wentylacyjną w sprawie wymagań technicznych, które muszą spełniać budynki realizowane w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW): „Dopłaty do kredytów na budowę domów energooszczędnych”. Czekamy na Wasze komentarze! Przesyłajcie je na adres redakcja@hvacr.pl lub wpisujcie na Facebook.com/HVACRpl

SCHOOLAIR-B - Trox dla wentylacji szkół

Urządzenia wentylacyjne TROX SCHOOLAIR-B służą do indywidualnej i energooszczędnej wentylacji pomieszczeń, w szczególności klas szkolnych. Przeznaczone są do montażu na ścianie zewnętrznej pod parapetem, zapewniają skuteczną wentylację i jednocześnie mogą służyć jako źródło ogrzewania pomieszczenia.