Wyprawa marzeń do Brazylii to wielki finał zrealizowanej w 2016 roku. 4. edycji Programu „Poznaj Klimat”, przeznaczonego dla grupy współpracujących partnerów handlowych FUJITSU. Nagroda główna w Programie za każdym razem związana jest z motywem przewodnim danej edycji, dając najbardziej aktywnym sprzedażowo uczestnikom możliwość przeżycia niezapomnianej przygody w ekskluzywnej oprawie.

Odkrywanie uroków Ameryki Południowej laureaci Programu „Poznaj Klimat – Viva Brasil!” rozpoczęli od Sao Paulo, z którego udali się nad wodospady Iguazu leżące na granicy Brazylii i Argentyny. Przepiękne, przepełnione błękitem i zielenią widoki jednego z cudów świata natury uczestnicy podziwiali również z bliska - z perspektywy łodzi motorowych.

Kolejnym celem wyprawy było liczące ponad 6 mln mieszkańców Rio de Janeiro – dawna stolica niepodległej Brazylii. Miasto słynie m.in. z plaży Copacabana, Głowy Cukru – góry i charakterystycznego punktu widokowego nad Zatoką Guanabara, oraz olbrzymich rozmiarów posągu Chrystusa Zbawiciela na górze Corcovado. Wśród wielu atrakcji brazylijskiej przygody znalazły się również przejazd samochodami terenowymi do parku Tijuca – największego na świecie miejskiego parku-lasu, zwiedzanie faveli Santa Marta znanej z teledysku Michaela Jacksona, w tym rozgrywki piłkarskie drużyny FUJITSU z mieszkańcami dzielnicy. W programie odkrywania uroków Rio de Janeiro nie zabrakło ponadto pokazu gorącej samby oraz nieodłącznego elementu poznawania atmosfery życia nocnego, czyli wizyt w klubach muzycznych.

 

- Byliśmy z klientami w Jordanii, na Karaibach, w Stanach Zjednoczonych, teraz zaprosiliśmy naszych partnerów do Brazylii – każda z tych wycieczek została przygotowana tak, aby na długo pozostała w pamięci uczestników jako wyprawa życia, podróż, którą z przyjemnością się wspomina i chętnie do niej wraca. Dbamy o to, aby wyjazd nie był pretekstem do prowadzenia rozmów biznesowych, ale przede wszystkim stanowił doskonałą okazję do zacieśniania relacji, a nierzadko nawiązywania przyjaźni. Bo nic tak nie integruje, jak doświadczenie wspólnej przygody oraz możliwość dzielenia niezapomnianych emocji – podkreśla Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych w firmie KLIMA-THERM.

Po brazylijskim finale 4. edycji Programu „Poznaj Klimat” już w maju br. zdobywcy drugiej nagrody wybiorą się z firmą KLIMA-THERM na położoną tuż obok północno-zachodniego wybrzeża Afryki Gran Canarię z archipelagu Wysp Kanaryjskich.

W 2017 roku KLIMA-THERM realizuje Program Partnerski FUJITSU pod hasłem „Made in Japan”, z wyprawą marzeń do kraju pochodzenia marki FUJITSU – Japonii, jako nagrodą główną. Co więcej, 5. edycja projektu otrzymała odmienioną formułę, została bowiem wzbogacona o autorską platformę www z szeregiem praktycznych funkcjonalności. Zaprojektowana od nowa strona www.poznaj-klimat.pl to nie tylko serwis agregujący indywidualną punktację oraz tworzący zbiorcze rankingi, ale również przydatne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach. Bezpośrednio z poziomu platformy zarejestrowani Dystrybutorzy i Autoryzowani Partnerzy Serwisowi (APS) FUJITSU mogą m.in. prześledzić historię swoich zakupów z opcją podglądu faktur, pobrać pełną dokumentację techniczną: montażowo-serwisową oraz instrukcje obsługi, jak i wygenerować, po czym wydrukować karty gwarancyjne.