Będąc wiodącą na świecie wystawą technologii chłodniczych, Chillventa przeniesie ducha i motywację wydarzenia do świata cyfrowego. Tak jak dotąd, uczestnicy Chillventa eSpecial 2020 będą mogli nawiązywać kontakty, rozwijać swoje sieci, dzielić się wiedzą oraz omawiać nowe produkty, projekty i osiągnięcia w branży. Tutaj również nacisk zostanie położony na temat „Chillventa Connecting Experts”.

„Spelniamy życzenie naszych klientów, aby platforma branżowa oferowała intensywne dzielenie się wiedzą, nabrała kształtu, przynajmniej w formie cyfrowej w przypadku braku wydarzenia na żywo w miejscu wystawienniczym w Norymberdze” - zauważa Daniela Heinkel, dyrektor Chillventa. „Chillventa eSpecial to nasza odpowiedź na zainteresowanie ze strony branży HVACR i będzie odzwierciedlać dużą część wiodącej na świecie wystawy technologii chłodniczych w formie wirtualnej”.

Kongres Chillventa odbędzie się we wtorek 13 października, pierwszego dnia Chillventa eSpecial. Eksperci na całym świecie mogą spodziewać się międzynarodowego programu kongresowego na najwyższym poziomie. Profile firm i prezentacje produktów będą dostępne dla uczestników przez cały czas trwania wydarzenia. W kolejnych dwóch dniach wydarzenie cyfrowe skupi się na wysoce profesjonalnym, pierwszorzędnym programie wykładów uczestniczących w wydarzeniu firm.

„W przypadku Chillventa eSpecial kładziemy szczególny nacisk na bezpośrednią i osobistą interakcję przez cały czas trwania wydarzenia cyfrowego” - kontynuuje Heinkel. „Dokładnie tak, jak nasi klienci są przyzwyczajeni do wydarzeń na miejscu. Musimy pamiętać, że Chillventa to międzynarodowa platforma biznesowa dla sektora chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. A jeśli nie możemy zobaczyć się osobiście na terenie targów w Norymberdze w tym roku, możemy cieszyć się spotkaniami z naszymi klientami przez Internet w Chillventa eSpecial ”.

Podczas wydarzenia komunikację uczestniczącym firmom i osobom indywidualnym umożliwi szereg opcji. Na przykład inteligentny system dobierania graczy poda wszystkim uczestnikom wydarzenia sugestie dotyczące kontaktów, które najlepiej spełniają ich wymagania. Inne usługi będą obejmować pokoje do rozmów i wiele innych opcji spotkań z przyjaciółmi biznesowymi, a także bezpośrednich dyskusji i poznawania nowych i innowacyjnych produktów oraz wiadomości z sektora.

Informacje o tegorocznym Chillventa eSpecial: www.chillventa.de/first-information

Zobacz też Chillventa 2020 - w wersji wirtualnejhttps://www.hvacr.pl/chillventa-2020-w-wersji-wirtualnej-5882