Daikin North America LLC zaprezentował nowy system Daikin Fit ™, który stanowi radykalne odejście, mające na celu zrewolucjonizowanie przyszłości agregatów skraplających na obecnym rynku Ameryki Północnej, zdominowanym przez kanałowe systemy HVAC.

Firma Daikin zaprezentowała system Daikin Fit 25 września 2018 w hotelu Cosmopolitan of Las Vegas, entuzjastycznie nastawionym pracownikom firmy Daikin, kierownictwu ds. dystrybucji, wykonawcom i mediom.

Inteligentny system HVAC, Daikin Fit łączy w sobie najlepsze cechy i wydajność bezkanałowych jednostek skraplających z możliwością połączenia z tradycyjnymi systemami kanałowymi. Dzięki temu właściciele domów zyskują zalety technologii Daikin, w tym wysokowydajnych sprężarek inwerterowych z obudowami, które są mniejsze, lżejsze i cichsze niż tradycyjne jednostkowe agregaty skraplające na zewnątrz.

 

Waściciele domów mogą teraz uwolnić cenną przestrzeń przy budynku, jednocześnie zwiększając swoje doznania w przydomowym ogródku, dzięki kompaktowej, cichej jednostce Daikin Fit. Mniejsze i lżejsze konstrukcje szafek Daikin Fit zapewniają szereg korzyści w zakresie instalacji także na tarasach czy dachach w gęstej zabudowie miejskiej, które zwykle wymagają użycia dźwigu. Daikin Fit można łatwo zainstalować w aplikacjach zastępczych, wykorzystując istniejące kanały i istniejące zestawy przewodów. Daikin Fit idealnie nadaje się do miejsc, w których przestrzeń montażowa jest ograniczona. Dużo łatwiejszy jest także transport urządzeia.

Dzięki wydajności do 18 SEER, Daikin Fit oferuje konkurencyjny kosztowo agregat skraplający w kategorii średniej wydajności, o wyraźnych zaletach konstrukcyjnych i wydajności.

Dostępne w wielkościach od 1,5 do 5 ton w celu zaspokojenia większości potrzeb instalacji.

Więcej informacji o Daikin Fit: https://daikincomfort.com/go/fit/