Modelowanie komfortu w pomieszczeniu ze wsparciem programu SELECT – pod takim hasłem Adrian Baranowski, ekspert Fläkt Bovent spotka się z projektantami już w środę, 21 czerwca, zgodnie z naszą webinaryjną tradycją o 12.00. Goście mogą liczyć na godzinną, fachową podróż przez typowe i mniej typowe wyzwania, jakie stawia przed projektantem dobór konkretnych urządzeń.

SELECT – nowy program doboru przygotowany przez Fläkt Woods pomaga projektantom nie tylko dobrać urządzenia pod konkretny projekt, ale i sprawdzić, jak dobrane rozwiązania spełnią założenia projektowe. Możliwości programu omówione zostaną na przykładzie konkretnej instalacji.

SELECT nie jest hermetycznym narzędziem dla wybranych – ma formę aplikacji webowej (sieciowej), z której można korzystać także bez logowania i rejestracji, a przy tym jest prosty i intuicyjny, choć umożliwia realizację doboru nawet nie urządzeń, a całych systemów. Po zapoznaniu z jego możliwościami projektant nie będzie miał ochoty „przesiadać się” na inne narzędzia doborowe.

Tradycyjnie warunkiem udziału w webinarium jest wcześniejsza bezpłatna rejestracja. Wszystkie informacje szczegółowe otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym rejestrację.

Informacje praktyczne

  • kiedy: środa, 21 czerwca o godz. 12.00
  • jak długo: ok. 60 min.
  • gdzie: online
  • warunki udziału: bezpłatnie po rejestracji.