W związku z dynamicznym rozwojem, jak również intensyfikacją biznesowej działalności na arenie międzynarodowej, w dniach 11-15 marca 2019 r. Grupa Klima-Therm pojawiła się wśród prestiżowego grona wystawców targów ISH we Frankfurcie nad Menem, prezentując najnowsze produkty marki KLIMOR i KAISAI.

Tegoroczna edycja targów ISH przyciągnęła 2532 wystawców, a liczba odwiedzających z 161 krajów przekroczyła 190 tys. osób. Debiut wystawienniczy Grupy Klima-Therm na frankfurckiej arenie targowej spotkał się z dużym zainteresowaniem, o czym świadczy frekwencja gości odwiedzających wspólne stoisko KLIMOR i KAISAI, o łącznej powierzchni 72 m2.

Wśród eksponowanych urządzeń marki KAISAI znalazły się m.in.: model klimatyzatora ściennego KAISAI FLY działającego w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, kurtyny powietrzne z nagrzewnicą na prąd stały modeli GOLD i PLATINUM NEW, a także urządzenia ścienne z serii ECO oraz dwa modele pomp ciepła KAISAI ECO HOME i KHP.

Podczas ISH swoją premierę miała centrala wentylacyjna EVO-RX-HPM KLIMOR. To nawiewno-wywiewne urządzenie grzewczo-wentylacyjne, które stanowi energooszczędny, bezkanałowy system wentylacyjny z podwójnym odzyskiem ciepła: pompą ciepła i wymiennikiem krzyżowym. Urządzenie składa się z jednostki zewnętrznej umieszczonej na dachu wentylowanego obiektu oraz z jednostki wewnętrznej umieszczonej pod stropem pomieszczenia.

Na targach został też zaprezentowany obrotowy wymiennik ciepła z dużą sprawnością temperaturową oraz kompaktowa centrala rekuperacyjna z odzyskiem ciepła KCX PLUS 500 KLIMOR.

Podczas pięciu dni targów, przedstawiciele firmy, przeprowadzili setki rozmów z obecnymi jak i potencjalnymi partnerami biznesowymi, pozyskując przy tym wiele nowych kontaktów handlowych. Z pewnością duże wrażenie zrobiła organizacja przedsięwzięcia, jak i ilość wystawców oraz odwiedzających targi. Kolejna edycja ISH odbędzie się we Frankfurcie nad Menem w dniach 22–26 marca 2021 r.