Johnson Controls uruchamia program szkoleń i wsparcia oferujący wyspecjalizowanym wykonawcom HVAC możliwość rozwoju zakresu działalności. Oprócz łatwego dostępu do produktów i rozwiązań YORK®, program zapewnia również wsparcie w zakresie szkoleń, sprzedaży i marketingu, a także wsparcie serwisowe. 

Roberto de Paco Egido, Indirect HVAC Branch Manager Europe marki YORK®, powiedział: - Dzięki partnerstwu z YORK® wykonawcy mogą wyróżnić się na rynku, oszczędzać pieniądze i rozwijać swoją działalność. Firma Johnson Controls zawsze wspierała innowacje produktowe i technologiczne. Program YORK® YSC udostępnia tę wiedzę wyspecjalizowanym firmom z branży HVAC i umożliwia im oferowanie swoim klientom szerokiej gamy zaawansowanych agregatów chłodniczych, pomp ciepła, klimakonwektorów oraz układów sterowania, takich jak sterowniki czy zawory. Wszystkie urządzenia są dostępne od ręki i oferujemy do nich pełne wsparcie techniczne i serwisowe.

Unikalny program wsparcia i szkoleń
Członkostwo w programie YSC daje wykonawcom szereg wymiernych korzyści biznesowych:
• Dostęp do produktów i rozwiązań, takich jak agregaty chłodnicze, pompy ciepła, klimakonwektory oraz akcesoria instalacyjne. Kluczowe produkty firmy to:
o Agregat chłodniczy YORK® AMICHI – Oferując wydajność wyższą niż typowe agregaty chłodnicze i pompy ciepła, seria YORK® AMICHI spełnia lub przewyższa rygorystyczne wymogi regulacyjne poprzez zoptymalizowaną kombinację zwiększających wydajność technologii YORK®. Wszystkie agregaty chłodnicze AMICHI są dostępne od ręki z magazynu.
o System sterowania Verasys - Pierwszy system sterowania typu „plug-and-play” dla segmentu małych i średnich budynków komercyjnych, który umożliwia konfigurację szerokiego wachlarza parametrów bez użycia narzędzi czy wiedzy specjalistycznej, pozwalając na optymalizację układów istniejących w przedsiębiorstwach posiadających jedną lub kilka placówek.

• Wsparcie w zakresie marketingu i maksymalizacji sprzedaży, w tym:
o Dedykowane wsparcie techniczne z priorytetowym dostępem do działu pomocy technicznej.
o Kompleksowy program wsparcia w zakresie szkoleń, instalacji i uruchomienia.
o Specjalne warunki gwarancji.
o Dostęp do materiałów marketingowych (katalogi, broszury, karty danych itp.).
o Narzędzia do doboru urządzeń i symulacji.
o Korzyści biznesowe.
o „Wirtualny oddział” umożliwiający wykonawcom wstępny wybór, wycenę i zamawianie produktów HVAC marki YORK® online.

- Nasza oferta produktowa jest obecnie jedną z najbardziej kompleksowych na rynku. Przystępując do inicjatywy YORK® Specialised HVAC Programme (YSC), wykonawcy mogą zaoferować swoim klientom najlepsze produkty i rozwiązania, a dzięki odbytym szkoleniom i posiadanej wiedzy - otrzymać status firmy serwisowej - podsumował Roberto de Paco Egido.


Więcej informacji o YORK® Specialised HVAC Contractor (YSC) Programme można znaleźć na stronie.

Szczegółowych informacji udziela:
Alpesh Trivedi – Channel Development Manager
Johnson Controls
Tel.: 01268246463
E-mail: alpesh.trivedi@jci.com 


O firmie Johnson Controls:
Johnson Controls to globalnie zdywersyfikowany lider technologii działający w wielu branżach i obsługujący szeroką gamę klientów w ponad 150 krajach. 130 000 naszych pracowników tworzy inteligentne budynki, wydajne rozwiązania w zakresie energii, zintegrowaną infrastrukturę i systemy transportowe nowej generacji, które płynnie współpracują ze sobą, aby zrealizować obietnicę inteligentnych miast i społeczności. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój sięga naszych korzeni - już 1885 roku, kiedy wynaleźliśmy pierwszy elektryczny termostat pokojowy. Naszym celem jest wspieranie klientów w pozyskiwaniu i kreowaniu większej wartości dla wszystkich interesariuszy poprzez strategiczną koncentrację na platformach rozwoju w zakresie budynków i energetyki. Dalsze informacje można znaleźć na stronie http://www.johnsoncontrols.com i na profilu @johnsoncontrols na Twitterze.

O jednostce Building Technologies & Solutions firmy Johnson Controls:
Jednostka Building Technologies & Solutions działająca w ramach firmy Johnson Controls oferuje doskonałe portfolio produktów i rozwiązań HVACR, pozwalających na tworzenie bardziej komfortowych, bezpiecznych i efektywnych budynków. Dzięki silnej sieci kanałów dystrybucji w ponad 150 krajach oraz wszechstronnej ofercie, dostarczamy właścicielom budynków, operatorom, inżynierom i konsultantom rozwiązania pozwalające kształtować cały cykl życia budynku. Wiodąca pozycja rynkowa podmiotu jest ugruntowana dzięki zaufanym markom, takim jak YORK®, Sabroe® iMetasys®, a także dzięki możliwościom integracji systemów inteligentnego budynku i rozwiązaniom w zakresie finansowania energii. Dalsze informacje na stronie:www.johnsoncontrols.com oraz na profilu @JCI_Buildings.