Porozmawiajmy o rozwiązaniach prawdziwie energooszczędnych. Tym razem sięgniemy po kolejny aspekt stosowania central wentylacyjncyh z nowoczesnymi modułami wymiennika czy pompy ciepła. Tematem najbliższego webinarium będą Oszczędności i czas zwrotu z inwestycji (LCC) instalacji z centralami z ReCooler HP, tradycyjnie w ujęciu rzeczywistego obiektu.

Już 25 maja o godz. 10.00 podczas bezpłatnego webinarium Fläkt Bovent i HVACR.pl, poświęconego rozwiązaniu ReCooler HP w centrali wentylacyjnej (moduł wymiennika z pompą ciepła), uczestnicy będą mogli zaznajomić się nie z wyliczeniami, a z rzeczywistymi oszczędnościami osiąganymi w faktycznych obiektach. Porównamy oszczędności i zwrot z inwestycji dla nowoczesnego wszechstronnego rozwiązania oraz dla instalacji tradycyjnej. >>lcc.webinarium.hvacr.pl

Spotkanie poprowadzi oraz na wszelkie pytania projektantów, asesorów LEED i osób zarządzających budynkami odpowie Łukasz Kaczorowski, Product Manager odpowiedzialny za wsparcie merytoryczne i techniczne z zakresu central wentylacyjnych Fläkt Woods na rynku polskim.

Webinarium odbędzie się tradycyjnie już w środę - tym razem 25 maja o godz. 10.00. Potrwa ok. 60 min. Zapraszamy do udziału!

Przypomnijmy - webinarium (seminarium online) to krótkie szkolenie internetowe, dostępne przez komputer lub urządzenie przenośne (z zainstalowaną wcześniej aplikacją dostępną tutaj) z dostępem do internetu. Udział jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają e-mailem informacje potrzebne do udziału w webinarium.

Regulamin rejestracji dostępny jest tutaj.

 

Informacje praktyczne o webinarium

Data: 25 maja 2016 r.

Start: godz. 10.00.

Czas trwania: ok. 60 minut.

Udział: nieodpłatny, po wcześniejszej rejestracji

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE!