Produkty (systemy VRV, VRF, VAV...)

SET FREE Σ (Sigma) - nowa generacja VRF Hitachi

Hitachi uaktualnia i rozszerza serię VRF wprowadzając na rynek nową gamę dwururowych pomp ciepła i 3-rurowego systemu odzysku ciepła, który zastępuje dotychczasowe urządzenia Set Free VRF.

Fujistu zapowiada sezon 2015 z nowościami w klimatyzacji

Nowości FUJITSU to wyższe wskaźniki efektywności urządzeń, nowy design oraz dostosowanie nowych produktów do wymagań prawnych - rozwijane zarówno serię produktów typu split, jak centralne systemy VRF AIRSTAGE.

Będzie Fujitsu VRF J-IIS

Zapowiedź nowej kompaktowej jednostki zewnętrznej systemu Fujitsu VRF J-IIS.

Trigeneracja: Pompy ciepła ECOg High Power Panasonic

Panasonic wprowadził linię nowych dwururowych pomp ciepła ECOg High Power. Wykonane w technologii VRF mogą jednocześnie produkować chłodne i ciepłe powietrze oraz gorącą wodę użytkową przy zasilaniu zaledwie 100 W!

MULTI V IV: światowy lider systemów VRF

MULTI V IV oferuje najwyższą na świecie wydajność energetyczną. Przełomowe rozwiązania technologiczne LG czynią go absolutnie innowacyjnym na rynku.

FXZQ-A - unikalna płaska kaseta Daikin

Fully Flat Cassette - całkowicie płaska kaseta. Poprzez nowe jednostki FXZQ-A Daikin łączy znakomite wzornictwo i wysoką wydajność.

Nowe bardziej wydajne agregaty ECOi Panasonic

Panasonic wprowadził na rynek zmodernizowane, trzyrurowe agregaty z linii ECOi przeznaczone do systemów VRF z technologią odzysku ciepła. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w biurowcach i innych dużych obiektach komercyjnych i charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem COP (4,77), obniżonym zapotrzebowaniem na energię elektryczną i mniejszymi kosztami eksploatacji.