Dzięki innowacyjnemu czujnikowi PM1.0 kompaktowy i bezprzewodowy oczyszcacz LG PuriCareTM Mini pomaga zapewnić bezpieczne, czyste powietrze w samochodzie, pokoju dziecięcym lub nawet w biurze.

Dzięki 4-stopniowemu systemowi filtracji powietrza LG, LG PuriCare Mini może wykryć i usunąć 99% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 μm1. Pierwszy krok obejmuje czujnik PM1.0, który szybko i dokładnie wykrywa jakość powietrza, zanim silnik wciągnie powietrze przy 5000 obr / min w drugim etapie. W kroku trzecim wysokowydajny filtr Total Allergen Removal usuwa cząsteczki z powietrza, a na ostatnim etapie potężny podwójny wentylator Twin Tornado rozprasza czyste powietrze daleko i szeroko. LG PuriCare Mini jest nie tylko bardzo wydajny, ale także szybki, oczyszcza 50% powietrza w samochodzie w 10 minut2.

LG PuriCare Mini może zabrać ze sobą wszędzie, dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wadze, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w podróży, gdzie nie znajdą zastosowania modele z wtyczką.

Bezprzewodowy przenośny oczyszczacz powietrza, podobny pod względem wielkości i wagi do butelki o pojemności 500 mililitrów, odświeża powietrze do 8 godzin przy niskiej prędkości lub w 2 godziny przy najwyższym ustawieniu samej mocy akumulatora. A jego cicha praca - tylko 30 dB w niskim ustawieniu - pozwala na korzystanie z urządzenia LG PuriCare Mini w zamkniętym wózku bez budzenia śpiącego dziecka.

PuriCare Mini wykorzystuje trwały filtr, który działa do 2000 godzin lub sześciu miesięcy, jeśli jest używany 12 godzin dziennie. Bezpłatna aplikacja LG ThinQ na urządzenia z Androidem i iOS pozwala użytkownikom monitorować stan filtra, sprawdzać stan baterii i sterować LG PuriCare Mini przez Bluetooth za pomocą smartfona lub tabletu.

LG PuriCare Mini będzie dostępny na kluczowych rynkach Azji, Ameryki Północnej w ciągu najbliższych kilku tygodni 2019 roku.