Na przełomie maja i czerwca br. grupa autoryzowanych Dystrybutorów urządzeń FUJITSU przez tydzień korzystała z uroków słonecznej Sycylii w ramach drugiego etapu 5. Edycji Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat”(2017).

W dniach 27 maja - 3 czerwca br. laureaci drugiej nagrody Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat” zostali zaproszeni przez firmę KLIMA-THERM na tygodniową wycieczkę all inclusive na Sycylię - największą włoską wyspę na Morzu Śródziemnym, która wyróżnia się w Europie niecodzienną mieszanką kultur i architektury oraz ilością słonecznych godzin w ciągu roku.

Autoryzowani Dystrybutorzy FUJITSU zostali ugoszczeni w Hotelu Fiesta Resort Sicilia położonym w północnej części wyspy, przy samej plaży, do której prowadził egzotyczny ogród. Bliskość morza, wspaniałe widoki, pyszna kuchnia to tylko kilka wyjątkowych aspektów wyspy, które sprzyjały pełnemu relaksowi w promieniach słońca. Tydzień błogiej beztroski był urozmaicony wycieczkami do wyjątkowych miejsc, swoistych pomników kultury, historii czy przyrody. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zwiedzić miasto pełne kontrastów Palermo, dziewiętnastowieczną perłę wschodniej Sycylii -Taorminę czy podziwiać dzieło sztuki wpisane na listę UNESCO - katedrę w Monreale. Nie mogło też zabraknąć wyprawy na majestatyczną Etnę, która obecnie jest największym i najwyższym wulkanem w Europie.

Wycieczka na Sycylię stanowiła symboliczną klamrę zamykającą zeszłoroczny Program Partnerski FUJITSU prowadzony pod hasłem „Made in Japan”. Ten nietypowy jak na branżę HVACR projekt marketingowy już od 5 lat jest dedykowany Partnerom marki FUJITSU. Co więcej, zeszłoroczna autorska platforma, na której realizowany jest program, spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, a w szczególności jej nowe funkcjonalności jak wygodny i szybki dostęp do dokumentów sprzedażowych i posprzedażowych.

Udział w tegorocznej 6. Edycji Programu Partnerskiego „ASIA DREAM” i aktywne zakupy produktów FUJITSU stwarzają w tym roku niepowtarzalną okazję na zdobycie biletu na wyprawę do największego państwa azjatyckiego - Chin, ponadto wśród wycieczek do wygrania jest też wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka. Uczestnictwo w programie daje szansę na skorzystanie nie tylko z wyjątkowych wyjazdów i licznych nagród rzeczowych, ale również z promocji produktowych obejmujących wybrane urządzenia FUJITSU z oferty firmy KLIMA-THERM.