19 maja w Bydgoszczy, przed targami WOD-KAN

W niedzielę 19 maja 2019 w bydgoskim Myślęcinku o 11:00 będzie szansa, by zdobyć kolejny kluczomedal!

Bieg poprzedza Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN, których organizatorem jest Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie. Targi odbędą się w dniach 21-23 maja 2019 r. w Bydgoszczy.

W V Biegu Instalatora mogą wziąć udział wszyscy biegacze, którzy do pokonania będą mieli 10-kilometrową trasę przełajową po parku "Myślęcinek" w Bydgoszczy. Zaplanowano klasyfikacje open i wiekowe. Szczególnie emocjonująca będzie sportowa rywalizacja pomiędzy drużynami firm instalacyjnych: biegacze zawodowo związani z branżą instalacyjną dodatkowo wybrać będą mogli dodatkowe kategorie "instalator" lub "wod.-kan." indywidualnie oraz drużynowo.

Zapis online uruchomione zostaną na początku lutego 2019. Link do zapisów pojawi się na stronach:

www.bieginstalatora.pl

www.facebook.com/bieginstalatora  

 

Bieg Instalatora to ogólnopolska impreza skierowana do branży instalacji budowlanych (i nie tylko) oraz szerokiego grona biegaczy, która będzie odbywała się cyklicznie raz do roku. Organizator - HVACR.pl - przewiduje różne formy współpracy z firmami i instytucjami: patron tytularny, patron, sponsor nagród, sponsor pakietu startowego, wystawca i inne. Atrakcyjne pakiety sponsorskie – po szczegóły zapraszamy do kontaktu redakcja@hvacr.pl