Na liczącym blisko 130 m2 stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania klimatyzacyjne, wentylacyjne i grzewcze m.in. z oferty wiodących w portfelu marek: Fujitsu, Klimor oraz Kaisai.

Podczas dwudniowego wydarzenia odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą Grupy Klima-Therm w zakresie klimatyzacji freonowej i systemów wody lodowej. Wśród eksponowanych na stoisku urządzeń znajdą się m.in.: klimatyzator ścienny Fujitsu Split z Serii KE na czynnik R32, kompaktowy inverterowy agregat wody lodowej Klima-Therm by Clint CHA/IK/A 21 Compact Line oraz szafa klimatyzacji precyzyjnej Montair z wentylatorami typu plug fan.

Na Forum premierowo zaprezentowana zostanie wewnętrzna jednostka kasetonowa Fujitsu Horizontal Flow cassette/all round z nawiewem jedno-trójstronnym dedykowana do systemów Airstage VRF. Trzy porty wylotu powietrza realizują jego szeroki przepływ, przy czym każdy z portów można kontrolować indywidualnie, co pozwala na równomierną dystrybucję powietrza. Urządzenie Fujitsu weźmie udział w towarzyszącym targom konkursie na "Najciekawszy Produkt 2019".

Drugim produktem konkursowym będzie eksponowana na stoisku centrala Klimor z najnowszego typoszeregu EVO-RX w wykonaniu EVO-RX-HPM. To nawiewno-wywiewne urządzenie grzewczo-wentylacyjne, które stanowi energooszczędny, bezkanałowy system wentylacyjny z podwójnym odzyskiem ciepła: pompą ciepła i wymiennikiem krzyżowym. Urządzenie składa się z jednostki zewnętrznej umieszczonej na dachu wentylowanego obiektu oraz z jednostki wewnętrznej umieszczonej pod stropem pomieszczenia.

Ponadto na wspólnym dla spółek z Grupy Klima-Therm stoisku będzie można zapoznać się z ofertą marki Kaisai z gamy produktów klimatyzacyjnych segmentu RAC i CAC, a także z rozwiązaniami w zakresie ogrzewnictwa i wentylacji. Kaisai przedstawi m.in.: klimatyzator ścienny typu Split z flagowej serii FLY na czynnik chłodniczy R32 i z funkcją WiFi w standardzie, pompę ciepła powietrze-woda KAISAI ECO HOME (KEH) oraz kurtynę powietrzną KAISAI Platinum NEW. 

Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja to największe w Polsce wydarzenie branżowe, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w nowej lokalizacji – w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo na warszawskim Żeraniu, przy ul. Modlińskiej 6D.

Więcej informacji: http://www.forumwentylacja.pl