Pierwsza grupa dyskusyjna HVACR.pl, zwana grupą "niebieską", powstała na naszym profilu na Facebooku w lutym 2017 roku. Dzisiaj (16.12.2019) liczy 4515 członków, którzy wygenerowali tylko w roku 2019 ponad 10 500 komentarzy i ponad 7000 reakcji na tysiące opublikowanych postów.

HVACR – grupa niebieska

Grupa przeznaczona jest dla specjalistów oraz zainteresowanych branżą HVACR, a także tych, którym klimatyzacja, wentylacja czy chłodnictwo to tematy obce i nastręczające problemów.

Grupa, oprócz wymiany doświadczeń i udzielania porad, służyć będzie także wymianie informacji o nowych technologiach i wydarzeniach. Rozmawiamy o życiu branży, wymieniamy się spostrzeżeniami, ciekawostkami i chwalimy osiągnięciami.

Głównym celem grupy jest wzajemna pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych. Nie publikujemy tu ogłoszeń typu sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, czyli jak w grafice "bez reklam".

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo - pytania, porady, ciekawostki HVACR >>https://www.facebook.com/groups/1145223832242116/

Zapraszamy też do dyskusji na grupie „czerwonej”, na której swobodnie promujemy swoje produkty i usługi – czego unikamy w grupie „niebieskiej”:

HVACR - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo - sprzedam - kupię - wynajmę >>https://www.facebook.com/groups/828808780663652 

Grupy są otwarte, co oznacza, że należeć do grupy może każda osoba czy strona. Każdy też może czytać posty, jednak nie należąc do grup nie można włączać się w dyskusje, reagować, komentować ani dodawać nowych postów. Ograniczamy udział profili fałszywych i reagujemy na każdy zgłoszony przez członków sygnał o niewłaściwej treści. Nie umieszczamy postów, które nie są związane z branżą lub postów o treści nie stosujących się do zasad. Aby grupy nie przerodziły się w wysypisko przypadkowych postów i linków zamieszczanie postów nie jest możliwe bez akceptacji moderatora.

Zapraszamy do dyskusji!